Αποφόρτιση μετά το τελικό αποτέλεσμα για την παράταξη Μαντά (pics)

Sun, 02/06/2019 - 22:11

Μετά το τελικό αποτέλεσμα στο Δήμο Βόρειας Κυνουρίας η παράταξη του Παναγιώτη Μαντά βρέθηκε σε μπαρ του Παράλιου Άστρους για αποφόρτιση...

Μαζί με μέλη του συνδυασμού και σε οικογενειακό κλίμα έγινε αποφόρτιση και σχολιασμός του αποτελέσματος. 

 

Comments

Submitted by Anonymous on Sun, 02/06/2019 - 23:32 Permalink

Διδαχτικη ηττα σε εισαγωγικα , τα λαθη να γινουν διδαγμα για το μελλον και το καλο του τοπου να υπαρξει αρμονικη συνεργασια , ευχομαι να γινεται σοφοτερος και οταν ερθει η ωρα ειτε εσεις η καποιος αλλος απο την παραταξη σας να διεκδικηση παλι να αναλαβει τα ηνια του δημου .. αφηνεται μια κληρονομια .. καλη επιτυχια στν ερχομενο και σε εσας καλη συνεχεια στην αντιπολιτευση του δημο .η εκλογες ειναι γιορτη οπως ειπατε και ερχομενος ειπε ενωμενοι προχωραμε .. Ενωθειτε για το καλο του τοπου. σας ευχαριστουμε για ολα .. κυριε Μαντα!

Submitted by Anonymous on Sun, 02/06/2019 - 23:48 Permalink

Ρίχτε στο γυαλί φαρμάκι μονορούφι να το πιω....
Ειν ο πόνος μου μεγάλος κι φουρτούνα που περνώ....

Σόλο μπουζούκι Τάκης . Συμμετέχει η λοιπή κομπανία..

Submitted by Ενεργη πολιτης on Mon, 03/06/2019 - 00:23 Permalink

Έφαγες πολύ πόλεμο Τάκη .είσαι μαχητής και ο χρόνος περνά θαδεις αυτοί που τώρα σε πούλησαν αύριο θα σε παρακαλάνε....

Submitted by ASTRINOS on Mon, 03/06/2019 - 01:19 Permalink

ΤΟ ΑΣΤΡΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΤΕΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΟΚΡΑΤΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΝΑΥΓΟΣΤΩΣΤΕΣ...........ΣΟΥΛΗ ΤΑ ΑΚΟΥΣ....
ΟΛΑ ΜΕ ΜΕ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ..... ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΜΑΝΤΑ-ΣΚΑΝΤΖΕ. Η ΜΑΧΗ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ.ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΕΩΤΕΡΑ ΣΥΝΤΟΜΑ.........................

Submitted by Anonymous on Mon, 03/06/2019 - 08:38 Permalink

Με τον σκατζο να δω πως θα τα βγάλετε πέρα που πάντα είναι ένα βήμα μπροστά σας τα θερμά μας συλλυπητήρια οπαδοί του Τατουλη

Submitted by Anonymous on Mon, 03/06/2019 - 11:13 Permalink

Ηταν καλος ο μακαριτης . Θα τον θυμομαστε για παντα . Ζωη σε λογους σας, συγγενηδες ,παρατρεχαμενους,μισθοφορους κλπ

Submitted by Anonymous on Mon, 03/06/2019 - 12:46 Permalink

Τον άρχοντα τριών δει μέμνησθαι:
Πρώτον ότι ανθρώπων άρχει.
Δεύτερον ότι κατά νόμους άρχει.
Τρίτον ότι ουκ αεί άρχει.

Submitted by Anonymous on Mon, 03/06/2019 - 14:03 Permalink

Απ΄ 'ότι βλέπω οι περισσότεροι θέλουν νοματαίους να έχουν στο σβέρκο, δεν τους αρέσει η συλλογικότητα και η ομάδα, αναζητούν τον
κύριο με το λουρί σαν το σκύλο. Γι αυτό έχει μείνει πίσω ο τόπος γιατί είστε προσωποκεντρικοί επειδή γίνονται οι δουλειές σας.Άτομα υπερφίαλα, εγωκεντρικοί τύποι, εγωιστές, καρδιναλιοφόροι , κομπλεξικοί,..........................πρέπει να τους κυνηγάτε σαν το διάβολο με το λιβάνι και όχι να κάθεστε κλαρίνο και να κάνετε τεμενάδες στους αχυράνθρωπους.Με εξυπηρέτησε λέει εκείνος , μου έκανε το τάδε ο άλλος, μου έριξε το τσιμεντάκι, με έβαλε στα σκουπίδια και ένα σωρό άλλα τέτοια. Καταλάβατε, ότι κάποιοι το παίζουν νοικουραίοι και δια διαφεντεύουν τις τύχες ενός τόπου κατά το δοκούν και κατά το ρουσφετοδιοικείν. Καρτεράτε με τέτοια μυαλά να ξεκολλήσουμε. Βλέπετε όμορους δήμους τι γίνεται αλλά εδώ βλέπετε πως πάλι τίποτα δε γίνεται και ποιείται την νήσσαν. Ας ελπίσουμε πως ο νέος δήμαρχος θα δρομολογήσει κάτι διαφορετικό.

Submitted by ΠΟΝΤΙΚΙ on Mon, 03/06/2019 - 15:26 Permalink

ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ : ΑΝΤΙΠΕΡΕΙΦΕΡΙΑΧΗΣ Ο ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΨΗΦΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΚΑΝΤΖΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio