Πρόσφατα σχόλια

  • Στις 14/10/2019 - 16:45
    Από τον αναγνώστη Μελιγιώτης

    Εγώ βλέπω ότι όταν η ομάδα τρώει πρώτη γκόλ δεν το γυρνάει ότι άμα παίζει με κλειστές άμυνες έχει πρόβλημα και ότι μετά το 60΄ δεν έχει αντοχές, χάθηκε ο ένας στόχος ας μην χαθεί και ο άλλος.

  • Στις 14/10/2019 - 16:22
    Από τον αναγνώστη

    Φυσικά και για το Παράλιο μιλάμε επαγγελματία.Άλλωστε Όλα τα σχόλια και το άρθρο για το Παράλιο Άστρος είναι.

  • Δημοσιεύτηκε στο άρθρο : Παγκόσμια ημέρα αγρότισσας
    Στις 14/10/2019 - 16:14
    Από τον αναγνώστη

    Αλέκο το δύσκολο έργο και ρόλο της αγρότισσας εσύ το απέδειξες με έργο με το μνημείο που μας πρόσφερες στο χωριό μας στα Βέρβενα .Ίσως η θέση που της δώσαμε να μην είναι η κατάλληλη αλλά πιστεύω με τον καιρό ίσως καταλάβουν και άλλοι τους αγώνες και τις δυσκολίες που πέρασαν οι μαννάδες τους και ευαισθητοποιηθούν ώστε να βρεθεί η θέση που της αρμόζει .
    Νίκος Καρκούλης
    Πρόεδρος Τ/Δ Βερβένων

  • Στις 14/10/2019 - 12:40
    Από τον αναγνώστη

    Α ρε μαντα τους εφτιαξες και αυτους