Ματίνα Λεμπέση: Το μυαλό όσο και αν βομβαρδίζεται από λασπολογία δεν θολώνει

Sun, 12/05/2019 - 23:23

Η υποψήφια δημοτικής σύμβουλος με την παράταξη του Παναγιώτη Μαντά "Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πολιτών" Ματίνα Λεμπέση μέσω των social media  ανέφερε τα εξής:

Πιστεύουμε στη κρίση των πολιτών..το μυαλό του κόσμου όσο και αν βομβαρδίζεται από λασπολογία δεν θολώνει...
Συνεχίζουμε όπως αρχίσαμε !!! Με γνώμονα την ηθική και την ταπεινότητα θα φτάσουμε ως τις 26 Μαΐου....
Εμπιστεύομαι τους πολίτες του δήμου μας γιατί η υπογραφή έχει δύναμη και η δύναμη έχει ήθος!!!

 

Comments

Submitted by Anonymos on Sun, 12/05/2019 - 23:40 Permalink

Αυτά τα κολπακια των *** είναι που θα φέρουν την αλλαγή στον τόπο?
Μας έχετε περάσει για πρόβατα εμάς τους ψηφοφόρους .Με αυτές τις τακτικές κάνετε τους νέους να απαξιουν τις εκλογές.
Δεν κερδίζεις έτσι τις εκλογές.

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 00:13 Permalink

Μπραβο Ματινα ..! Εχεις το θαρρος και λες αυτο που πιστευεις δημοσιως , αντιθετως καποιοι συνυποψηφιοι σου απο αλλες παραταξεις επικαλουνται αρθρα Γνωστων Αγνωστων σε (Γνωστων Αγνωστων) σελιδες του διαδικτυου..
Καλη επιτυχια Ματινα!

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 00:23 Permalink

Πώς γίνεται υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος ( κάτοικος Αθηνών!! ) να τάζει σε ψηφοφόρο διορισμό στο Δημόσιο ????
Με τέτοιες γνωριμίες...
Μάλλον έπρεπε να πάς για βουλευτής αγορι μου !!!

Submitted by Anonimos 12244556 on Mon, 13/05/2019 - 01:24 Permalink

Ματινα προχωρα δυνατά όπως ξέρεις ως σήμερα στη ζωή σου και μη παίρνεις χαμπάρι τίποτα... ο Δήμος έχει ανάγκη από άτομα σαν και σένα άφθαρτα και δυναμικά! Καλή επιτυχία και καλή δύναμη .

Submitted by Π. Κ on Mon, 13/05/2019 - 02:16 Permalink

Είμαι σίγουρος ότι οι δημότες τις Κυνουρίας έχουν κρίση και λογική και βλέπουν τον άτυπο ανορθόδοξο πόλεμο μερικών. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 05:26 Permalink

Το ψηφοδέλτιο του Μαντά όντως εχει άφθαρτα και πεντακάθαρα ατομα μεσα...ρε με χρυσά κουτάλια **όλοι και οι νέοι που μπήκαν τώρα *** από τους παλιούς χαχαχα

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 05:43 Permalink

Μπράβο Ματίνα.. μονο χιούμορ σε αυτούς που θεοποιουν την ανωνυμία και τη λάσπη!! **α, σας έχουν πάρει όλοι χαμπάρι αν δεν το καταλάβατε . Καρφωθηκαυε πολύ νωρίς από το άγχος σας....

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 06:29 Permalink

Μπράβο Ματίνα πάμε μπροστά πάμε με τον Τάκη τον Μαντα. .ΤΟ μυαλό μας δεν θολονει ξέρουμε και θα πράξουμε το σωστο.Με τους ανθρώπους που είναι υπολογοι στα δικαστήρια και με τους κολοτουτούμπες εμεις δεν προ χωράμε. Ετούτος ο τόπος χρειαζεται ανθρώπους σαν και σένα.

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 07:36 Permalink

Ανθρωπους νοικοκυραιους θελει ο δημος . Να εχουν δειγματα γραφης στην επιχειρηση τους και στην ***τους. Δηλαδη με απλα λογια ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΕΝΩΜΕΝΗ **

Submitted by ANONYMOUS on Mon, 13/05/2019 - 09:33 Permalink

BEBAIA ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΑΞΙΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΣΥΝΥΠΟΨΗΦΙΑΣ ΣΟΥ.ΑΜΑ ΤΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΗ ΟΜΙΛΙΑ ΤΩΝ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥΣ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΟΥ.ΦΥΣΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΦΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΒΟΛΕΜΕΝΟΥΣ

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 10:33 Permalink

Φίλε 09:33 η συνυποψήφια της Ματίνας το ξανασκεφτηκε το Σαββατοκύριακο και πρωί Δευτέρας πήγε πάλι στο Ναύπλιο.Ειναι πολλά τα** τελικά , περισσότερα απ' όσα νομίζουμε

Submitted by Pasxa sto xorio on Mon, 13/05/2019 - 11:44 Permalink

Μαντα μετά από το Πάσχα για τη χώνεψη κάτσε και απόλαυσε το παρακάτω άσμα και κερνά και καφάσια σόδα για όσους δυσκολεύονται
Κυρά Γιώργαινα
Γιάννης Καλατζής
Κυρα Γιώργαινα, ο Γιώργος σου πού πάει;
Για ποια κάλπη το βάλε και πού το ξενυχτάει;
Πηρε το χαλβά του,
Τα προβλήματα του,
μπήκε στο αμάξι του
και εντάξει του.
Ο Γιώργος είναι πονηρός
κι αυτά που λέει μην τα τρως!
Από τις έντεκα και μπρος
κυκλοφοράει σαν δημαρχοοοοοσς
Κυρα Γιώργαινα, σ' το λέω υπευθύνως:
ο Γιωργάκης σου είν' ένας θεατρίνος!
Για ψήφο σου μίλησε,
πονηρά σε φίλησε,
Τη καρέκλα κοίταξε
και δε γύρισε.
Ο Γιώργος είναι πονηρός
κι αυτά που λέει μην τα τρως!
Από τις έντεκα και μπρος
κυκλοφοράει ως ανεξαρτητοοοοος!!!!

Submitted by Δημητρης on Mon, 13/05/2019 - 12:50 Permalink

Γελανε και τα καραβια στο ναυπλιο σημερα με την κυρια που παραιτηθηκε ξεπαραιτηθηκε και θα γινει και δικαστηριο αν θα ξαναειναι υποψηφια.*** ολε και ** ματινακι.

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 13:24 Permalink

Κάποιοι πνίγηκαν μέσα στα κύματα των προεκλογικών υποσχέσεων και συναλλαγών και χρειάζονται ναυαγοσώστες... 9 χρόνια δεν τους έφτασαν για να μάθουν κολύμπι και τώρα παλεύουν με τα 40 κύματα. Αλλά τον Μάιο τα νερά είναι ακόμα παγωμένα και βλέπω να τους μαζεύουν με την απόχη της Αλλαγής!!!

Submitted by Ψηφοφορος 2019 on Mon, 13/05/2019 - 14:21 Permalink

Υπαρχει περιπτωση ασκησης ποινικης διωξης στην υποψηφια που δεν ειναι αλλα θελει να ξαναγινει υποψηφια βαση νομοθεσιας ?

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 15:09 Permalink

Ματίνα το να γράψεις για λασπολογία και να κατηγορείς την άλλη παράταξη δεν είναι σωστό και αποδεκτό την στιγμή που άνθρωποι του δικού σας συνδυασμού επιδίδονται στο συγκεκριμένο άθλημα καθημερινά.Βελτιώστε τα του οίκου σας πρώτα και μετά βγάλε όσες ανακοινώσεις θες.
Μέχρι τότε μην το παίζετε υπεράνω γιατί εκτίθεστε.

Submitted by Anonymous on Mon, 13/05/2019 - 17:27 Permalink

ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΟΥ....ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΣΑΣ...!!!
Υ.Γ. ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ...ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΣΕΙΣ

Submitted by ΕΝΕΡΓΗ ΠΟΛΙΤΗΣ on Mon, 13/05/2019 - 20:52 Permalink

η κοπελα εχει φερει εις περας παρα πολλα επιχειρησιακα προγραμματα σε επιχειρησεις της περιοχης μας πραγμα που ειναι ελπιδοφορο οταν η περιοχη μας δινει και ενα μεγαλο συν με τις επιχειρησεις της
θεωρω ηταν λιγο ακραιο το σκιτσο αλλα επειδη ειναι και ξυπνιος ανθρωπος ειπε να ελαφρυνει το κλιμα και την πηρατε μονοτερμα...εχει μορφωση εχει πατημα μπορει και μιλα και καλα κανει...

Καλη επιτυχια Ματινα

Submitted by Αγπ on Mon, 13/05/2019 - 23:33 Permalink

Τι να μας πεις και εσυ ρε ματινα. Απο ποτε απεκτησες πολιτικη αποψη? Εισαι σε ενα συνδυασμο που εχουν κανει την κολοτουμπα ολυμπιακο αθλημα. Τοσο καιρο ο μαντας δεν ειχε κανει κσμμια κινηση να διαψευσει την στηριξη του συριζα. Τωρα που βλεπει οτι οδευει σε πανολεθρια παιζει και τα τελευταια του χαρτια.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio