Συνάντηση - συζήτηση εν όψει εκλογών για την παράταξη Μαντά

Thu, 14/02/2019 - 11:43

Έχοντας ως σημείο αναφοράς την περασμένη πετυχημένη 5ετία, επιθυμώντας την κοινή προσπάθεια, τη συμμετοχή και τη συνεργασία, σας προσκαλώ το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου στις  17:30 στην καφετέρια Αρχοντικό για συζήτηση και ενημέρωση με θέμα «Διαμόρφωση του νέου αυτοδιοικητικού πλαισίου δράσης της παράταξης Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πολιτών για τις ερχόμενες εκλογές».

Ο δήμαρχος και υποψήφιος δήμαρχος Βόρειας Κυνουρίας

Παναγιώτης Κ. Μαντάς

Comments

Submitted by Dimotis on Thu, 14/02/2019 - 14:15 Permalink

Έχοντας ως σημείο αναφοράς την τελευταία σου πενταετία αλλά και το πριν πενταετίας παρελθόν σου αν έχεις μια ελάχιστη δόση αυτοκριτικής θα πρέπει όχι να συζητήσεις για τις επερχόμενες εκλογές αλλά να απολογηθείς για ότι δεν έκανες και τα βαφτισες έργα σου,και για πόσο κόσμο τρέλανες με τα μισόλογα σου και τις ψευτιές σου...Τρέχα τώρα να μαζέψεις ψήφους για το Νικα και για το "γιατρό" σου,με τη στήριξη του ΣΙΡΥΖΑ(!).Ξεπέρασες και την Νάντια Κομανέντσι στην κυβίστηση(κωλοτούμπα)

Submitted by Anonymous on Thu, 14/02/2019 - 14:35 Permalink

Το ανατρέψαμε είναι μπλε.....το δημιουργήσαμε είναι πράσινο......και το συνεχίζουμε κόκκινο....Κ Α Λ Ο ...ΤΟ ΞΎΛΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΦΆΕΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΊΠΑΤΕ.....

Submitted by Anonymous on Thu, 14/02/2019 - 15:28 Permalink

Αν μη τι άλλο, κάθε κείμενο σου , δίνει σήμα στα τρολλακια του internet να αρχίσουν τη λάσπη. Αυτό και μόνο δείχνει ότι έχεις πετύχει.. Και ότι πόνεσες ήδη αρκετούς.. Καλή επιτυχία..

Submitted by O εχων μνημη on Thu, 14/02/2019 - 21:18 Permalink

Θα μας πείς για το καινούργιο Νεκροταφείο του Αστρους πού έφτιαξες?θά μάς πείς για το γήπεδο τού κορακοβουνίου πού τό έχεις εξαγγείλει 2 φορές πρίν και τώρα 3η.Γιά τις λακούβες στούς δρόμους θα πείς κάτι?Για το εξωτερικό δίκτυο παραλίου Αστρους θα πείτε κάτι?Αν σέ ρωτήσει κάποιος σχετικά με τόν αντιδήμαρχο πού παίρνει επίδομα ανεργείας θά πείς ποιός είναι?

Submitted by Anonymous on Thu, 14/02/2019 - 23:08 Permalink

Γραφουμε ενα σχόλιο γινόμαστε εμπαθεις και υβριζουμε τον δημαρχο υποστηριζουν οι υποστηρικτες τους.εν τελει ας τον κρινουμε απο τα πεπραγμενα της πενταετίας που μαλλον ειναι ολιγα.το ζητουμενο ειναι οτι ο μισθος μηνα μπαινει μηνας βγαινει εμπαινε τωρα αγωνας για να ξαναμπει.

Submitted by Anonymous on Fri, 15/02/2019 - 02:06 Permalink

Θα έχετε άπλετο χρόνο στα επόμενα 4 χρόνια που θα είστε πάλι αντιπολίτευση για να του κάνετε όσες ερωτήσεις θέλετε.
Εσύ Δήμαρχε συνέχισε να σαρώνεις όλα τα προγράμματα που βγαίνουν.Ο κόσμος καταλαβαίνει πλέον την αξία σου.

Submitted by Δημότης on Fri, 15/02/2019 - 09:52 Permalink

Δηλαδη ο φασισμος σε ολο του το μεγαλειο απο τους περιξ του Τακη.Θα χαιρομουν ιδιαιτερα να ξαναβγει και να ξαναβγει αρκει να ηταν λιγοτερο ψευτης.Οσο για το αν θα παει η οχι σε μια συγκεντρωση εγω προσωπικα θα ειμαι στην κοπη πιτας που κανει ο βουλευτης του κομματος πιυ θελει να υποστηριξει ξαφνικα ο πασοκος .Ξυπνατε

Submitted by Ανώνυμος on Fri, 15/02/2019 - 11:38 Permalink

Ειρήνη ημιν τε και υμιν τε. Επιβεβλημένη και η όποια καλοπροαίρετη κριτική, αναγκαία και η επιβράβευση για ό, τι θετικό. Για όλους. Έχουμε μείνει ελάχιστοι σ΄αυτόν τον τόπο και δεν υπάρχει η "πολυτέλεια" για άλλο αλληλοφάγωμα...

Submitted by Anonymous on Fri, 15/02/2019 - 13:40 Permalink

Και να μην ξαναβγει εχει το τεχνικο του γραφείο.πιο πολλα θα εισπραττει ως μηχανικος του εμπ.οι υποστηρικτες του που αποδοκιμαζουν τους υβριστες του δημαρχου ας τον παρουν για κανα τοπογραφικο.εκει να δουμε τους ανωνυμους υποστηρικτες.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio