Επίσκεψη Μαντά στη λαϊκή αγορά Άστρους (pics)

Fri, 31/05/2019 - 13:21
Απο τη σημερινή επίσκεψη στη Λαική Αγορά του Αστρους. Επίσκεψη σε εναν νέο σύγχρονο χώρο με όλες τις προυποθέσεις πρόσβασης, ασφάλειας, στάθμευσης και μετακίνησης για παραγωγούς και δημότες. Ενα εργο από αυτά τα πολλά που ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ, σύμφωνα με τα ανώνυμα blogs και τους ανωνυμοεπώνυμους σχολιαστές των χαλκείων.. Οι φωτογραφίες προς απαντηση σε αυτούς... Παναγιώτης Μαντάς

Comments

Submitted by Ένας γνώστης on Fri, 31/05/2019 - 13:50 Permalink

«Βιολογικός καθαρισμός (8,8 εκ. ευρώ μέσω ΕΣΠΑ) και λαϊκή αγορά Άστρους (690.000 ευρώ μέσω ΠΔΕ): δύο μεγάλα έργα που αλλάζουν την εικόνα του Δήμου Β. Κυνουρίας» υπέγραψε ο Πέτρος Τατούλης.

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 14:46 Permalink

Στη Ραχουλα για δεν πήγες καμία βόλτα;; μπα και ήτανε κανένα ολυμπιακό έργο και δεν το κάνατε; δύο παρτέρια και κανένα φανάρι να μην σκοτώνεται ο κόσμος και να μην γίνονται ουρες... Τέτοια ανικανότητα!!!

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 15:59 Permalink

ΌΣΑ ΔΕΝ ΦΘΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ! ΥΠΟΤΙΜΗΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ. ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΤΕ ΚΑΜΠΥΛΗ. ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Η ΨΗΦΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ. ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ!

Submitted by ΠΟΝΤΙΚΙ on Fri, 31/05/2019 - 16:47 Permalink

Ο ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΗ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ. ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!!!!!
Ο ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΣ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ. ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!!!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Ο ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΤΡΟΣ. ΟΙ ΑΣΤΡΙΝΟΙ ΕΚΛΕΓΟΥΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΜΠΥΛΗ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΣΤΡΙΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ.ΤΕΛΟΣ Η ***

Submitted by Απλός πολίτης on Fri, 31/05/2019 - 18:53 Permalink

Ποντικη αυτά που λες δεν έχουν καμία βάση..Πάντα οπότε έρχεται ο πρωθυπουργός ή κάποιο άλλος υπουργός ή βουλευτής τέλος πάντων θα πρέπει πρώτα να επισκέπτεται την εξουσία του τόπου και όχι να πηγαίνει να χαιρετάει τον κόσμο και να μην χαιρετάει τον δήμαρχο...Αλλα από ότι φαίνεται κάποιοι από το κόμμα σας τον ορμηνεψαν καλά στο να μην πατήσει στο δημαρχείο αλλά δεν πειράζει θα γυρίσουν τούμπα όλα την Κυριακή......

Submitted by ΠΟΝΤΙΚΙ on Sat, 01/06/2019 - 06:24 Permalink

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ,ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΒΕΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΜΑΝΤΑ-ΣΚΑΝΤΖΟΥ-ΣΟΥΛΗ.ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΗΛΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΑΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΜΑΤΑ ΑΣΤΡΙΝΩΝ-ΠΑΡΑΛΙΟΤΩΝ -ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ-ΠΡΑΣΤΟΥ-ΑΓΙΟΠΕΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΣΤΡΙΤΩΝ ΚΑΙ ΔΟΛΙΑΝΩΝ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ.ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΟΥ ΜΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΟΣ ΣΤΑ ΨΕΜΑΤΑ

Submitted by ΠΟΝΤΙΚΙ on Sat, 01/06/2019 - 18:42 Permalink

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΟΛΟΙ, ΑΣΤΡΙΝΟΙ ΚΑΙ ΞΕΝΟΧΩΡΙΤΕΣ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΚΑΜΠΥΛΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΙ ΚΑΤΣΗΣ ΚΑΙ ΔΑΛΙΑΝΗΣ. ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΜΑΝΤΑ. ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ..

Submitted by sam on Sat, 01/06/2019 - 22:34 Permalink

Ρε ποντίκι ζεις σε άλλο πλανήτη ή μου φαίνεται. Τον βγάλατε που τον βγάλατε το Ζαμπόν (άσχετα πως το καταφέρατε ), εξακολουθείς να πιστεύεις δλδ ότι αυτός ο άνθρωπος μπορεί να σε αντιπρωσοπευσει? ? ?θα μου πεις εδω πιστεύετε ότι μπορεί ο Κούλης, κ τον καλέσατε κιόλας....

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio