Νίκες για Πανθυρεατικό και Ηρακλή στην πρεμιέρα

Σάβ, 22/10/2022 - 18:21
Image

Με νίκες ξεκίνησαν την σεζόν ο περσινός πρωταθλητής Πανθυρεατικός, ο Ορχομενός Λεβιδίου και ο Ηρακλής Βερβένων στα παιχνίδια του Σαββάτου 22 Οκτωβρίου για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α’ Αρκαδίας.

Στο γήπεδο της Τεγέας με ένα γκολ του Ζιάζιαρη το Λεβίδι έφυγε με το τρίποντο στο παιχνίδι του με τους Νέους.

Στο Άστρος ο Ηρακλής με σκόρερ τους Αβίντογλου, Μπάρλα και Αρφάνη νίκησε με 3-1 τις Βρασιές με τον Κολοβό να βρίσκει δίχτυα για τους κιτρινόαμυρους.

Στο Παράλιο Άστρος με γκολ του Ράλλιου στο 85’ ο Πανθυρεατικός κέρδισε τον μαχητικό Αχιλλέα.