Ήττα στο φινάλε για τον Νικηταρά από τους Νέους

Κυρ, 03/04/2022 - 17:43
Image

Με γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο ΑΟ Νέων Τρίπολης νίκησε με 3-2 τον Νικηταρά Δολιανών κάνοντας ένα σπουδαίο και καθοριστικό βήμα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Β’ Αρκαδίας.

Συναρπαστικό παιχνίδι σε εξέλιξη με τους Νέους να παίρνουν το προβάδισμα δύο φορές με τον Νικηταρά να ισοφαρίζει έχοντας ενδιάμεσα και ένα χαμένο πέναλτι που σήκωσε διαμαρτυρίες και τελικά η ομάδα του Νίκου Χατζόπουλου να βρίσκει το γκολ της λύτρωσης και της νίκης με buzzer beater κεφαλιά του Μπουρτσουκλή στο 94’.

Δείτε στο βίντεο τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από το συναρπαστικό παιχνίδι του Α.Ο. Νέων Τρίπολης με τον Νικηταρά Δολιανών.