Τα highlights από τον αγώνα Κυπελλου του Ερμή με τον Παναρκαδικό

Τετ, 08/03/2023 - 22:17
Image

Ανοιχτούς λογαριασμούς ενόψει της ρεβάνας άφησαν Ερμής Μελιγούς και Παναρκαδικός έπειτα από το ισόπαλο 1-1 στον πρώτο μεταξύ τους ημιτελικό για το Κύπελλο Αρκαδίας.

Ο Παναρκαδικός άνοιξε το σκορ στο 58ο λεπτό με τον Τάκη Παπαλάμπρο με τον Ερμή Μελιγούς να ισοφαρίζει στο τελικό 1-1 με τον Αποστόλη Στρέμπα στο 80ο λεπτό του αγώνα με κεφαλιά.

Οι δυο ομάδες είχαν ευκαιρίες σε ένα παιχνίδι με καλό ρυθμό αφήνοντας το ενδιαφέρον για τον επαναληπτικό της Τρίπολης την ερχόμενη Τετάρτη 15 Μαρτίου.

Δείτε στο βίντεο τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα Κυπελλου Αρκαδίας ανάμεσα στον Ερμή Μελιγούς και τον Παναρκαδικό.

Ερμής Μελιγούς: Κατσιαούνης, Σεζίστα, Γουόρντεν, Ράλλιος, Σελλής, Κοδέλλας, Κατσίρης, Αδάμης, Βέργος, Κρίνε, Σαραντόπουλος.

Παναρκαδικός: Κοντουράς, Βόρφι, Κεμερλής, Σταυρόπουλος, Νάνος, Γιαννακούρας, Παπαλάμπρος, Σωτηρόπουλος, Γεωργακόπουλος, Λυμπερόπουλος Ν., Κοσκολός.