Τα γκολ του Αχιλλέα κόντρα στον Παναρκαδικό (vid)

Δευ, 07/11/2022 - 19:43
Image

Στο Παράλιο Άστρος ο Παναρκαδικός έπεσε στο ποδοσφαιρικό «μπλόκο» που του είχε στήσει ο Αχιλλέας όπου με αυταπάρνηση και μαχητικότητα πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας σε ένα παιχνίδι πραγματικό ροντέο.

Ο Αχιλλέας προηγήθηκε αρχικά με 2-0 με δύο εκτελέσεις πέναλτι από τους Γασπαράκη και Κάτσι με το «τριφύλλι» να φέρνει «τούμπα» το παιχνίδι κάνοντας την ανατροπή στα τελευταία λεπτά σε 2-3 όμως η ομάδα του Παραλίου Άστρους βρήκε τα ψυχικά αποθέματα και τελικά κατάφερε να φτάσεις στις καθυστερήσεις στην ισοφάριση με τον Ευείδη κάνοντας το τελικό 3-3.

Για τον Παναρκαδικό αυτό το αποτέλεσμα είναι «γκέλα» για τον Αχιλλέα πάλι και μάλιστα όπως εξελίχθηκε το παιχνίδι ένας «χρυσός» βαθμός που είναι και ο πρώτος του στο εφετινό πρωτάθλημα της Α’ Αρκαδίας.

Βρήκαμε και σας παρουσιάζουμε τα τρία γκολ του Αχιλλέα από την αναμέτρηση με τον Παναρκαδικό σε βίντεο όπως αμ ήρθε από το Παράλιο Άστρος.