Ήττα στο Άστρος για την Μικτή 15

Τετ, 22/12/2021 - 17:30
Image

Την ήττα με σκορ 3-2 γνώρισε στο Άστρος η Μικτή Αρκαδίας Κ15 από την αντίστοιχη Μικτή της Αθήνας το πρωί της Τετάρτης 22 Δεκεμβρίου στο παιχνίδι της εφετινής πρεμιέρας.

Η Μικτή Αθήνας προηγήθηκε με τον Λαχανά στο 1ο λεπτό με τους Αρκάδες να γυρίζουν το παιχνίδι με τέρματα του Κόλλια στο 39’ και στο 42’ με τους φιλοξενούμενους όμως να φτάνουν στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου στην ανατροπή με γκολ των Λαχανά και πάλι στο 47’ και του Σταύρου ένα λεπτό αργότερα.

Μικτή Αρκαδίας Κ15: Φούφας, Τζόρβας, Τσαπράλης, Γεωργίτσης, Παπακώστας, Ρεντούλης Μ., Σκάντζος, Παρασκευόπουλος, Ρεντούλης Π., Μαγκλής, Κολλιας

Μικτή Αθήνας Κ15: Νάρρια Κοντρέρα, Φιλιππόπουλος, Τσιώλης, Κοττας, Μολφέτας, Οθωναίος, Σταύρου, Θεοδώρου, Λαχανάς, Γιαλλάφος, Παυλόπουλο