Ήττα για την Μικτή Αρκαδίας Κ17 από τη Δυτική Αττική (vid)

Τετ, 16/02/2022 - 19:30
Image

Για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ15, η Αρκαδία γνώρισε την ήττα με σκορ  2-4 από  την ομάδα της Δυτικής Αττικής σε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι με δύο ανατροπές.

Η Δυτική Αττική άνοιξε το σκορ στο 3ο λεπτό με τον Αναστασίου με τον Νικολόπουλο να ισοφαρίζει στο 15ο. Η Μικτή του νομού μας πήρε το προβάδισμα με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου και πιο συγκεκριμένα στο 47’ με τον Τσιοτίνα. Στο 71ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τον Αποστόλου και στοπ 80’ ο Καραγιάννης έκανε το 2-3 με τον Βλάντιμιρ στο 83’να διαμορφώνει το τελικό 2-4.

ΕΠΣ Αρκαδίας Κ17: Μανδρώνης, Χατζόπουλος (Κυριακόπουλος), Σούρσος, Λαλουδάκης (Τσιμπουξής), Νικολόπουλος, Γιαννακούρας, Γεωργίτσης, Τασσόπουλος (Κασκαμπάς), Τσιοτίνας, Σαβούρδος (Ζεμάντια), Κλεώπας.

ΕΠΣ Δυτικής Αττικής Κ17: Κυπαρίδης, Βλάντιμιρ, Χότζα, Αναστασίου (Πνευματικάκης), Μπαλωμένος, Σέμτιρος (Καλαμαράς), Σβύρος (Αποστόλου), Πατραμάνης, Πουμπουρίδης (Λιάσκος), Καραγιάννης, Φυσαράκης