Η πρόκριση στον τελικό θα κριθεί στην Τρίπολη για Ερμή και Παναρκαδικό

Τετ, 08/03/2023 - 17:11
Image

Ερμής Μελιγούς και Παναρκαδικός το απόγευμα της Τετάρτης 8 Μαρτίου αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1μστον πρώτο μεταξύ τους ημιτελικό και η πρόκριση θα κριθεί στην ρεβάνς της Τρίπολης.

Ο Παναρκαδικός άνοιξε το σκορ στο 58ο λεπτό με τον Τάκη Παπαλάμπρο με τον Ερμή Μελιγούς να ισοφαρίζει στο τελικό 1-1 με τον Αποστόλη Στρέμπα έπειτα από κόντρα στο σώμα του Κεμερλή στο 80ο λεπτό του αγώνα.

Οι δυο ομάδες είχαν ευκαιρίες σε ένα παιχνίδι με καλό ρυθμό αφήνοντας το ενδιαφέρον για τον επαναληπτικό της Τρίπολης.

Ερμής Μελιγούς: Κατσιαούνης, Σεζίστα, Γουόρντεν, Ράλλιος, Σελλής, Κοδέλλας, Κατσίρης, Αδάμης, Βέργος, Κρίνε, Σαραντόπουλος.

Παναρκαδικός: Κοντουράς, Βόρφι, Κεμερλής, Σταυρόπουλος, Νάνος, Γιαννακούρας, Παπαλάμπρος, Σωτηρόπουλος, Γεωργακόπουλος, Λυμπερόπουλος Ν., Κοσκολός.

Μείνετε συντονισμένοι τις επόμενες ώρες ακολουθεί βίντεο με τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις.