Πολιτιστικό Καλοκαίρι 2018: Εκδηλώσεις στον Δήμο μας για όλα τα γούστα (vid)

Fri, 20/07/2018 - 09:06

Comments

Submitted by ΔΗΜΟΤΗΣ on Fri, 20/07/2018 - 09:38 Permalink

Νωρίς το βγαλατε...μας νομίζετε για ηλιθιους? Περισσότερο είστε εσείς και γινοσαστε και ρεζίλι.

Submitted by Anonymous on Fri, 20/07/2018 - 09:51 Permalink

μεγάλη πετυχεσιά δημαρχε ... έχει περάσει το πρώτο μισό του καλοκαιριού και τώρα το ανακοινωσατε... σε ολα είσαι πιο αργός και από τη χελώνα

Submitted by Anonymous on Fri, 20/07/2018 - 10:40 Permalink

Κλασικά Δήμος Βόρειας Κυνουρίας θεωρείτε μόνο το Άστρος! Τα τόσα ορεινά χωριά θα τα θυμηθείτε μόνο στα δικά τους πανηγύρια για να μαζέψετε ψήφους!!

Submitted by Anonymous on Fri, 20/07/2018 - 11:24 Permalink

Οι προηγούμενοι μάλλον έχουν ήδη φορέσει μακρυμάνικα.. Μπορεί και παλτό..... Οσο για τα νεύρα, δημότη, υπάρχει και ο Μανδύας...... Τόσο πολλά νεύρα για ένα πρόγραμμα εκδηλώσεων; Γιατί;

εσύ προφανώς ανώνυμε δεν ασχολείσαι με κάποια εκδήλωση γιατί στην έχουν έτοιμη από το δήμο, εάν αγχωνόσουν θα είχες και εσύ νεύρα με το να περιμένεις τι σκοπό έχει να κάνει ο δήμος. Άλλα βέβαια είσαι από τους προνομιουχους, γιαυτό μη γράφεις εάν σε ενοχλεί.

Submitted by ΔΗΜΟΤΗΣ on Fri, 20/07/2018 - 14:42 Permalink

Μην αγχώνεστε φίλοι μου, τελευταία χρονιά θα είναι δήμαρχος αυτός και το σινάφι του. Πάμε μια αλλαγή για να δούμε και τους άλλους.

Γιαυτο το λόγο είσαι θυμωμένους δημότη; Βρες τίποτα άλλο να κανεις την προπαγάνδα σου.. γιατί στα πολιτιστικά, ο Μαντας δεν παίζεται.. όπως και σε πολλά αλλα.... κάτσε και περίμενε εσυ.. ήρεμα όμως, μη ζορίζεσαι κιόλας...

Submitted by Anonymous on Fri, 20/07/2018 - 18:17 Permalink

Το καλύτερο προγραμμα δήμου που έχω δει. Πολλές και δωρεάν εκδηλώσεις. Μπράβο στο δήμαρχο και σε όσους ασχολήθηκαν. Οι γκρινιάρηδες είτε δεν έχουν δει τι γίνεται αλλου, η απλως τραβάνε ζόρι.....

Submitted by Anonymous on Sat, 21/07/2018 - 00:28 Permalink

θα ήθελα να ρουτήσω επί του προγράμματος.... στις 10/8 οι καντάδες κάτω απ΄τα μπαλκόνια θα γίνουν στα πάνω βέρβενα ή στα κάτου???

Submitted by Ο ΑΣΧΕΤΟΣ on Sat, 21/07/2018 - 14:02 Permalink

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ
τώρα άρχισε να έρχεται λίγος κόσμος στην περιοχή.
δηλαδή εάν το είχαν βγάλει στην δημοσιότητα νωρίτερα θα είχε διαφορά?
( δεν προλαβαίνετε να βάλετε το κόκκινο χαλί ?)

Submitted by Aνωνυμος on Sat, 21/07/2018 - 14:11 Permalink

Το καλύτερο προγράμμα των τελευταίων χρόνων με εξαίρεση την τελευταία στο Αστρος που θα επρεπε να γίνει πιο νωρίς και με ένα μεγάλο όνομα

Submitted by Άγνωστος on Sat, 21/07/2018 - 18:35 Permalink

Να δώσουμε συνχαρτιρια στον Δήμο που τώρα άρχισε να έρχεται λίγος κόσμος στην περιοχή .
Κουράγιο και δύναμη αξιότιμοι Δημότες .
Σε είκοσι ημέρες θα μείνουμε πάλι μόνοι.
Να έρθει ο Δήμος να εισπράξει από τα φέσια.

Submitted by dimotis on Mon, 23/07/2018 - 13:07 Permalink

Ελεος.Μακραν το καλυτερο ever πολιτιστικο καλοκαιρι στο Δημο μας και σαφως ανωτερο απο ολους τους Δημους Αρκαδιας Αργολιδας και καποιοι φωναζουν κι ολας.Αν θελουν να κανουν αντιπολιτευση ας την κανουν σε αλλα θεματα γιατι εδω πραγματικα γελειοποιουνται.

katafigio