Στο Άστρος αύριο ο Κυριάκος Μητσοτάκης

Thu, 30/05/2019 - 13:28

Στην Τρίπολη για λίγη ώρα θα βρεθεί αύριο το πρωί ο Κυριάκος Μητσοτάκης και αργότερα θα επισκεφτεί το Άστρος.

Το βράδυ θα βρεθεί στο Άργος πραγματοποιώντας ομιλία σε φίλους της Νέας Δημοκρατίας

Comments

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 13:36 Permalink

Επιστρατεύτηκαν τα μεγάλα μεσα. Παιδιά μήπως υπάρχει κανένα κοίτασμα χρυσού στο υπέδαφος της Βόρειας Κυνουρίας και μας το κρύβουν; Διανύουμε περίεργες εποχές...

Submitted by Δημοτης on Thu, 30/05/2019 - 13:50 Permalink

Καλως τα μάτια μας τα 2. Θα έρθει για να διώξει τον τατουλη νομίζει. Θα φας μαύρο *** εσύ και το συναφι σου που θα το φυσάς και δε θα κρυώνει. Που έχεις το θράσος και έρχεσαι κιόλας. Μην ξεχνάτε ότι αυτός ήταν π3ιν τον Αλέξη και μας έσκισε. Δεν θέλουμε άλλο σκισιμο κύριε, χορτασαμε. Προσοχή σε όποιον εχει το θρασσος και πάει δίπλα του αύριο γιατί θα μαυρωθει και αυτός. Να πάει να δει τα έργα του τατουλη και να πιει καφεδάκι στο παραλιο!! Κοιτάξτε ποιος θέλει να βγει πρωθυπουργός ρε.

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 14:41 Permalink

Κυριάκο σε αγαπάμε, σε ψηφίσαμε και θα σε ξαναψηφίσουμε.Είσαι ευπρόσδεκτος στο Άστρος και καλώς να ορίσεις. ΟΜΩΣ για ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ ψηφίζουμε δαγκωτό Πέτρο Τατούλη. Έκαστος στο είδος του...

Submitted by Γορτυνιος on Thu, 30/05/2019 - 15:29 Permalink

Καλός τα παιδεία τα Δικά μας .. 7-7 με 12ωρο Για μισθό 8 ωρου και δωρα επιδόματα στον ιδιωτικό καπνός και αυτά να γίνουν .570 ΠΑΛΙ ο βασικός κλπ.. άξιοι της μοίρας μας απλά . Έλα να κάνεις το αεροδρόμιο της Τρίπολης πολιτικό και το Παράλιο Μονακό.

Submitted by Δημοτης on Thu, 30/05/2019 - 16:17 Permalink

Συγχαρητήρια στο φίλο που ψηφισε και θα ξανά ψήφιση τον υπουργό που διαλύει τα πάντα στο πέρασμα του. Ντροπή σου. Μην ξεχνάς ξεχνάτε τι μας έκανε το τζάκι αυτό μαζί με τον σαμαρα βενιζελο στουρναρα αδωνι βοριδη κτλ ρεμαλια. Πότε ποια ΝΔ γιατί αυτοί μας έφεραν στην κατάσταση αυτη και τώρα που πάμε να ορθοποδησουμε θα μας Βουλιαξουνς.

Submitted by Δημήτρης on Thu, 30/05/2019 - 16:34 Permalink

Τι πάθατε ρε παιδιά... ακούσατε Μητσοτάκη και πάθατε αφυδάτωση όλα τα τρολάκια του τσίπρα???

Submitted by Δημοτης on Thu, 30/05/2019 - 17:28 Permalink

Δημητράκη εσύ τι έγινε? Διορισμενος είσαι από τον κουλη και σου χαλάμε τι μοστρα? Που θα μας πεις ότι παθαμε αφυδατωση κιόλας. Γλυφτη του κερατα ε γλυφτη. Αντέ αύριο και κάντου αέρα του ______α να σε δω κοντα. Διορισμενοι τεμπέληδες. Μόνο τσιπρα ρε ουνοι μόνο τσιπρα!

Submitted by αντιδεξιος on Thu, 30/05/2019 - 17:31 Permalink

ρε φασισταρια του κερατα θελετε πεταμα στο μουστο..εδω και 20 μηνες ολοι οι ελευθεροι επαγγελματιες τις περιοχης μας δηλωνουν οτι υπαρχει μια σταθεροτητα με λιγα λογια βγαινει το μεροκαματο καθημερινα..και ψηφιζετε κουλη μονο και μονο επειδη ετσι εχετε μαθει απο τα γεννοφασκια σας να εισαστε φασισταρια...α ρε καπιταλες του κερατα ποσο πιο κατω θα μας πατε ποσο

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 17:48 Permalink

Κ.Καμπυλη μαζέψετε το γεφύρι της Άρτας γιατί θα χάσετε και την Άρτα και τα Γιάννενα.Μαζέψτε τον γιατί εκτιθεστε στα μάτια του κόσμου.Η ρητορική του είναι δεινή!!!!!!!!!!! 😂😂😂Μέχρι και φιλόλογο με Msc στα επικοινωνιακά έχει δίπλα του....Αν γίνει μετάβαση εξουσίας ας γίνει ομαλά.....Ο κόσμος θα το κρίνει την Κυριακή.Μην τον υποτιμάτε.Το ποσοστό σας, δεν σας δίνει κανένα δικαίωμα να προτρεχετε των αποτέλεσμα των εκλογών.Ως γνωστόν ο μέντορας σας έχασε εκλογές στο δεύτερο γύρο έχοντας την τριπλάσια διαφορά από εσάς.... θυμάστε πόσο ήταν; θυμάστε από ποιον έχασε;;; Αν όχι ρωτήστε το γεφύρι της Άρτας να σας πει..Αυτός ο παλαιός κεντρώος διατυμπανίζει στο fb περί ελευθερίας λόγου και άλλες σαχλαμάρες τις οποίες δυστυχώς πιστεύει.....Αυτος ο όψιμος Τατουλικός που κάποτε δήλωνε Αγιάννης μόνο!!!!!! τώρα αγαπησε και το Δήμο όλης της Βόρειας Κυνουρίας.Εμαθε όλος τυχαίως κατά που πέφτει το Παράλιο.Και φυσικά όλος τυχαίως ο κόσμος τον αγάπησε και τον τίμησε με την ψήφο του.ΕΥΓΕ

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 18:20 Permalink

Τι έρχεται να κάνει εδώ ο Μητσοτάκης; Όπως τα έκαναν οι δυο λεβέντες ο βουλευτής κι ο άλλος δε μαζεύεται τίποτα. Προχτές καθόταν και στην είσοδο εκλογικού κέντρου, σοβαρές δουλειές . Γι αυτό τα σήκωσαν όλοι στον αέρα , με το ζόρι δε γίνεται .Χειρότερα θα αγριέψει ο κόσμος και θα πάει και πρέπει να πάει σύσσωμος Τατούλη. Δε μπορεί δυο άνθρωποι να παίζουν τα παιχνίδια τους με την ανοχή του κόμματος!

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 18:31 Permalink

Καμπυλεοι βγείτε αύριο να χαιρετησετε τον Μητσοτάκη τον ηγέτη σας..Αα και μην ξεχάσω προδότες και ψεύτες γλυψατε τον τατουλη να σας βοηθήσει σας βοήθησε στις εκλογές αλλά εσείς πήγατε με τον νίκα γιατί έτσι είπε το αφεντικό που αύριο θα τον υποδεχτητε σαν να είναι και κάνας αυτοκράτορας του κόσμου
....ΑΡΕ ΨΕΥΤΕΣ....

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 19:40 Permalink

Με λασπολογίες και μαύρη προπαγάνδα δεν θα καταφέρετε τίποτα. Καθαρίστε τα χωριά ,απολογηθείτε για τα πεπραγμένα, δώστε εξηγήσεις για τα τελευταία που διαδραματίστηκαν........................................και για ένα σωρό άλλα θέματα, κι αφήστε τα ντιμπειτ και το μιτσοτακη , δεν αγγίζουν κανένα, είχε μια σκασίλα ο κόσμος. Ο κόσμος τιμωρεί με την ψήφο του , το έχουμε εξαντλήσει το θέμα ποιοι φταίνε για την κατάντια και το διχασμό. Πως σας φάνει;;;;;;;;;;;;;

Submitted by Θάνος on Thu, 30/05/2019 - 20:12 Permalink

Κυριάκο η Πελοπόννησος σε ψήφισε και έδειξε πόσο βαθύ ΜΛΕ είναι. Κοίτα την ΚΡΗΤΗ σου που όσες φορές κι αν πας δεν λέει με τίποτε να δείξει γαλάζια έστω. Μην κάνεις τα λάθη του Τσίπρα. Άσε μας να τα βρούμε (Και θα τα βρούμε) μόνοι μας. Κάνεις όπως ο Τσίπρας που πήγε με τον Πολακη στην Κρήτη. Ο Σαμαράς για μας δεν διαφέρει πολύ από τον Σφακιανο. Απλά είναι το ίδιο με την μορφή Καλαματιανου. Μην τα κανεις μούσκεμα γιατί είναι ένας ακόμα μήνας μέχρι της εκλογές.

Submitted by Νέος πολίτης on Thu, 30/05/2019 - 20:31 Permalink

Παιδιά είμαι νέος εδώ στην περιοχή κατοικώ εδώ και 3,5 χρόνια οταν ήρθαμε στο Άστρος ήταν δήμαρχος ο Μαντάς..μας βοήθησε πάρα πολλή στο να προσαρμοστούμε...Όταν είχαμε έρθει δεν είχαμε και την κατάλληλη οικονομική ευχέρεια...Όμως όλα αυτά μας τα εξασφάλισε ο δήμαρχος τα παιδιά μου τα πηγαίνω στο κοινωνικό φροντιστήριο που έχει εξαιρετικούς δασκάλους το νερό δεν έχει κοπεί ποτέ στο σπίτι μας ούτε έχουν έρθει άλατα ότι βλάβη είχαμε το λέγαμε στον δήμαρχο και μας βοηθούσε όσο μπορούσε.Ειναι ο πρώτος δήμαρχος που έχει δώσει τόσο βάση στην ανακύκλωση γι'αυτό και πέρυσι πήραμε τις πρώτες γαλάζιες σημαίες στις παραλίες του Δήμου μας και ο θεσμός έγινε εδώ στην περιοχή μας χάρις στον δήμαρχο..Αυτό που θα ήθελα να πω στους άλλους πολίτες είναι ότι προτιμώ τον κ.μαντα διότι μπορεί να λέει κάποια προεκλογικά ψεματακια όπως κάνουν ΟΛΟΙ αλλά είναι πολλή καλός χαρακτήρας και έχει διάρκεια θα βγει να μιλήσει σε όλους οπότε τον χαιρετήσειχαιρετησεις πρόθυμος για όλα και βοηθάει όσο μπορεί ενώ ο κ.Καμπυλης από ότι έχω καταλάβει αυτός ο άνθρωπος δεν τον ήξερα καν ότι υπάρχει στον δήμο δεν τον είχα δει σε όσα χωριά και αν είχα πάει παρά μόνο στον αγιαννη..Τώρα που είναι η εκλογές τον βλέπω χαιρετάει χαιρετάει όλο τον κόσμο αλλά μετά θα τους ξεχάσει όλους θυμειθετετο αυτό που σας λέω...

Submitted by ΠΟΝΤΙΚΙ on Thu, 30/05/2019 - 20:41 Permalink

ΟΙ ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ.ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΙΣΧΥΡΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΒΛΑΣΗ-ΣΚΑΝΤΖΟ-ΛΥΤΡΙΒΗ .ΤΟ ΑΣΤΡΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΣΤΙΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ .
ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο ΒΛΑΣΗΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΒΕΡΙΚΟΚΟ.
Ο ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΗ ΝΔ ΘΑ ΕΛΘΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΑΣΤΡΙΝΟΙ ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΝΔ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΥΡΟ.

Submitted by π1λ on Thu, 30/05/2019 - 21:29 Permalink

σαμαρασ=χρεωκοπεια νδ1 1μερος σαμαρας=παπαδημοςχρεωκοπειαελλαδας 2μεροσ σαμαρας=χρεωκοπεια πελοπονησσου 3μερος στο ταμειο οκουληςκαταλαβες κ ο υ λ η

Submitted by Anonimous on Thu, 30/05/2019 - 22:05 Permalink

Πρώτη επίσκεψη του Κούλη θα είναι στο δημαρχείο που θα ευχηθεί και στον ΜΑΝΤΑ να είναι την Δευτέρα δήμαρχος και οι του καμπύλη θα περιμένουν τον Κούλη στην μουρια λοιπόν για να τελειώνουμε την Δευτέρα έχουμε ΜΑΝΤΑ δήμαρχο και περιφερειάρχη ΝΙΚΑΣ αν δεν καταλαβατε

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 22:05 Permalink

Τι σκαρφίστηκες να γράψεις............. ότι ήρθες νέος.....................μπράβο εγκώμιο , μόνο αυτά είδες εδώ , δεν είδες τίποτα άλλο , δεν άκουσες τίποτα άλλο; Περίεργο γιατί έχουν γίνει τόσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Submitted by Παραλίωτης on Thu, 30/05/2019 - 22:32 Permalink

Ο 17.48 εχει παθει συγχυση και το δειχνει επισημα.Περαστικα φιλε και στο γραφει ψηφοφορος του Τακη στον πρωτο γυρο.Διοτι οι αλλοι μιλανε για αναπτυξη βγαζουν βιντεακια και εσυ ασχολεισαι με την γνωστη καραμελα.Ελπιζω να μην εισαι αυτος που εχει βαλει υπογραφες για το λιμανι

Submitted by Anonymous on Thu, 30/05/2019 - 23:13 Permalink

Απορώ πως είναι δυνατόν σε ημέρες κρίσιμες και πονηρές ο κ. Μητσοτάκης δέχεται να συμμετέχει , εάν αυτό τελικά πραγματοποιηθεί, με την επίσκεψή του αστραπή στην περιφέρεια Πελοποννήσου έστω σε επιλεγμένες περιοχές. Απορώ με τη διχαστική και διασπαστική τάση του κορμού του ΝΔκρατικού εκλογικού δυναμικού. Τι είν αυτό κ. πρόεδρε Μητσοτάκη που σας κάνει να φέρεσθε και να άγεστε από την θέληση του κ. Σαμαρά έστω κι αν αυτός έχει διατελέσει πρόεδρος του κόμματος και πρωθυπουργός να επιβάλει τον Καλαματιανό δήμαρχο ως περιφερειάρχη ; Μήπως είναι η «ανταμοιβή» του που με δήθεν διλλήματα και προσχήματα ανέτρεψε τον αείμνηστο πατέρα σας πρωθυπουργό, ενέργειας της οποίας τα αποτελέσματα πληρώνουμε ακόμα και σήμερα και μάλλον και για πολύ καιρό ακόμα ; Ποιοί σας παρασύρουν κ. πρόεδρε που ενώ φοβούνται για το κεφάλι τους παίζουν κορώνα γράμματα τη δική σας υπόσταση ; Για εμάς όλοι ναυτοί έχουν ονοματεπώνυμο...Γιατί κ. πρόεδρε στο όνομα της γαλάζιας Πελοποννήσου βάζετε σε δοκιμασία την ενότητα κι ανεκτικότητα ανεξάρτητα πολιτικής τοποθετήσεως του μικρόκοσμου της περιοχής μας ; Γιατί απαρνείστε κ. πρόεδρε ακόμα και τις φιλικές διαπροσωπικές σχέσεις ειδικά με τη κ. Μπακογιάννη με τον νυν περιφερειάρχη στο όνομα της πολιτικής σκοπιμότητας ;; Οψόμεθα ….

Submitted by λυμπεροπουλος παν on Thu, 30/05/2019 - 23:21 Permalink

εχετε κοτσια κυριοιυποψηφιοι ναβγητε επωνυμα να πειτε τι θα στηρηξετε τατουλη η νικα για να ξερουμε τι τοπικοι ηρωες προκειτε να ασκησουν διοικηση στο δημο β κυνουρειας εχετε καρυδια παμε λοιπον ε π ω ν υ μ α

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 00:55 Permalink

Αφού θέλει να βγάλει περιφερειάρχη το Νίκα ο Μητσοτάκης θα το κάνει γιατί το ρεύμα είναι υπέρ της ΝΔ.Δε πα να χτυπιόμαστε εμείς αύριο....8.000 ψηφίζουν στην περιοχή μας,περίπου ένα οικοδομικό τετράγωνο στην Καλαμάτα.Ας πρόσεχε και ο Πέτρος όταν έπρεπε γιατί η έπαρση και η αλαζονεία του ήταν εμφανέστατη

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 03:59 Permalink

Μας δουλέψατε για τα καλά καμπυλοδαλιανακια.σας στηρίξαμε και εσείς μας τουμπαρατε.την Κυριακή όμως θα τιμωρηθείτε . ψηφίζουμε Μαντά και Τατούλη

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 04:09 Permalink

Ο Γιώργος,ο μικρός,θα έρθει η δε θα έρθει στο Μητσοτακη.Θα αρθρώση λέξη ή όχι.Θα καταπιεί τη γλώσσα του ή θα πιεί το αθάνατο νερό!Θα κάτσει δίπλα στο φίλο του τον Β..... ή τον Κ.....Λαθως αυτοί δε μιλάνε από εχθές.Ο αρχηγός τί θα πει; εμείς πάντως θα πούμε Πέτρο γερά μην μασάς.Υπαρχουν ακόμη άνθρωποι με μπέσα

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 12:38 Permalink

Καλα που το καταλάβατε το παιχνιδάκι του.βοηθά ο τατουλης να πάρει τον Δήμο οι καμπύλο δαλιανεους. Και στην περιφέρεια ψηφιζουν τον νικά ευτυχώς που τον φερατε σήμερα και είδαμε της προθεσεις σαςχαιρεταμε καμπύλη θα ψηφίσούμε μαντα και Τατουλη

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 12:44 Permalink

Φάνηκε τι θέλατε καμπύλη δήμαρχο νικα περιφέρεια χάλασε η σούπα όμως γιατί Τατουλη και μαντας θα είναι πάλι χαιρετίσματα στα φιλαράκια σου

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 12:59 Permalink

Γράφει κάποιος..... ΝΔ θα ψηφίσω . Αλλά για να τιμωρηθεί ο Βλάσης γι αυτά που κάνει θα ρίξω ασταύρωτο υπερ του κόμματος. Αγαπητέ φίλε...Ολα ασταύρωτα να πέσουν, έναν (1) σταυρό να πάρει ο Βλάσης ,λογικά τον δικό του, εκλέγεται.... Η μόνη απάντηση στο σκεπτικό σου είναι....ΝΑ ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΙΣ - ΝΑ ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΒΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΤΟΥ στο ΝΔ ψηφοδέλτιο.!!!

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 13:00 Permalink

Α ΡΕ ΚΟΡΟΙΔΟ ΠΕΤΡΟ.ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΜΠΥΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΕΣ.
ΖΗΤΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΕ ΕΣΠΡΩΞΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΠΟΥ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΜΟΙΡΑΖΑΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

Submitted by Anonymous on Fri, 31/05/2019 - 13:05 Permalink

ΟΛΟΙ ΜΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑΤΟΥΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
Τώρα κατάλαβαν και οι δύο ότι πρέπει να υποστηρίξει ο ένας τον άλλο γιατί έχουν απέναντι τον σκληρό κομματικό μηχανισμό της ΝΔ

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio