Πρόσκληση Οικονομικής Επιτροπής σε συνεδρίαση

Thu, 18/04/2019 - 11:39

Σας καλούμε σε δημόσια τακτική συνεδρίαση, που θα γίνει την Παρασκευή 19-04-2019 και ώρα 13:00, στο Δημαρχείο του Δήμου Βόρειας Κυνουρίας (Γραφείο Δημάρχου), σύμφωνα με το άρθρο 75 του Ν. 3852/2010, προκειμένου να ληφθούν αποφάσεις στα παρακάτω θέματα:

  1. Έγκριση αποφάσεων Δημάρχου για αποκατάσταση εκτάκτων βλαβών οχημάτων και μηχανημάτων έργων.
  2. Υποβολή σχεδίου αναμορφώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου έτους 2019.

Comments

Submitted by Anonymous on Thu, 18/04/2019 - 13:20 Permalink

Όλο τσαπατσουλιές και μπαλώματα της τελευταίας στιγμής. Παρακαλείται η αντιπολίτευση να έχει τα μάτια της 14 και να ενημερώνει τους πολίτες για το τι συμβαίνει και πως δαπανώνται μέσα στην προεκλογική περίοδο τα λεφτά των πολιτών!

Submitted by Dimotis on Thu, 18/04/2019 - 16:15 Permalink

Επειδή οπντως ο Δήμαρχος είναινόλο τσαπατσουλιές και αλχημείες θέλει προσοχή ακόμα και στο τελευταίο λεπτό.
Άνθρωπος που άλλα λεει το μεσημέρι και άλλα κάνει το βράδυ θέλει μεγάλη προσοχή.Ειδικά τώρα που του έπεσε η μάσκα..

Submitted by Anonymous on Thu, 18/04/2019 - 19:44 Permalink

Ναι ο εμπορικός σας φταίει και το δημαρχείο.... Δεν κοιτάτε που ενώ ήσασταν αφεντικά στον τόπο σας κι επειδή η τεμπελιά, το άρπα κόλλα η υποτίμηση του πελάτη , η ακρίβεια,κ.ά.π. εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων, παρέδωσε την αγορά στους ξένους, σας φταίει ο άλλος.... Έλεος βρε!!!

Submitted by Anonymous on Thu, 18/04/2019 - 20:20 Permalink

ΜΑΝΤΑΣ 60%
ΚΑΜΠΥΛΗΣ 30%
ΒΕΚΙΑΡΗΣ 6%
ΚΚΕ 4%
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ.
ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΣΤΙΣ 26 ΤΟΥ ΜΑΗ.

Submitted by Anonymous on Thu, 18/04/2019 - 20:45 Permalink

Ο Μαντας θα πάει μετανάστης και ο Γκαυρος θα πάρει την τεμπλα να έρθει στα ίσια του γιατί έχει πάρει κιλά.
Τα γράφουμε για το καλό τους να λάβουν τα μέτρα τους από πριν.
Όχι ότι είναι κακό οι άλλοι που το κάνουνε έχουν την αξιοπρέπειά τους.

Submitted by Anonymous on Thu, 18/04/2019 - 23:17 Permalink

Dimoti, ο Μαντάς θα σε γλεντάει τέσσερα χρόνια ακόμα το λιγότερο!!! Το ξέρεις, γι'αυτό και τραβάς ζόρι. Τι να κανεις; απόλαυσε το...

Submitted by Anonymous on Fri, 19/04/2019 - 00:05 Permalink

Tα πράγματα είναι απλά.
Οι δημοσκοπήσεις της περιφέρειας Πελ|σου δίναν πριν 10 μήνες 34% θετικές γνώμες για το έργο του Τατούλη και 61% αρνητικές.Τώρα είναι ακόμα χειρότερα και είναι λογικό αφού στηρίζει άλλον η ΝΔ.Παρόλα αυτά ο Τατούλης θεωρέιτε από τους δημοσκόπους φαβορί ,έστω και με μικρή διαφορά .
Φανταστείτε τι φαβορί θεωρείτε ο Μαντάς με 62% θετικές για το έργο του και 30% αρνητικές.Ο επόμενος Δήμαρχος και με συντριπτική διαφορά θα είναι πάλι ο Μαντάς.
Ποτέ στην ιστορία δεν έχασε κανείς με τέτοια ποσοστά.

Submitted by anonymos on Fri, 19/04/2019 - 08:02 Permalink

Για πιο έργο μιλάτε; Εκτός λιμάνι και λαϊκή έχετε δει άλλο κανένα έργο εννιά χρόνια τώρα; Αυτά βέβαια είναι έργα της περιφέρειας. Σεβαστή κι εκτιμητέα η δημοτική αρχή, ότι είχε όμως να δώσει το έδωσε. Αλλάζουμε σελίδα!

Submitted by anonymos on Fri, 19/04/2019 - 08:59 Permalink

Γιατί ζορίζεται ο δημοσκόπος αφού έχει το 80%από την πρώτη κυριακή ;Μήπως δεν το σιγούρεψε;Μήπως δεν τον πιστέψανε; Πάντως υπάρχει θέμα , το γκαάλοπ δεν έγινε πιστευτό. Βοηθήστε τον!

Έτσι μπράβο παιδιά.. αλλάξτε σελίδα, Γιατί αν κρίνω από το βίντεο της εκδήλωσης για τον επαγγελματικό προσανατολισμό των υποψηφίων σας, ο αρχηγός σας δεν το έχει με τίποτα. Αλλαξτε γρήγορα με έναν γνήσιο δαλιανη, γιατί αν συνεχίσετε Έτσι θα έχουμε πάλι παραιτήσεις δύο μήνες μετά τις εκλογές.. Όπως με το Γιώργο τότε.. Αφού λοιπόν το βλέπετε ότι έρχεται, αλλάξτε σελίδα.. προτείνω αλλαντικο !!

Submitted by Anonymous on Fri, 19/04/2019 - 11:53 Permalink

Eτοιμαζουν κιενα γύφτικο φυλάδιο όπως λένε όσοι το είδαν με τα σπουδαία έργα τους.θα γελάσει και το παρδαλό κατσικι

Submitted by Anonymous on Fri, 19/04/2019 - 13:13 Permalink

Οχι ,δεν πιάνει το 80% ο Μαντάς την πρώτη Κυριακη ,αλλά μην στενοχωριέστε τόσο γι αυτόν.Και με 60% καλά θα είναι.
Αλήθεια αφού είναι ψεύτικη η δημοσκόπηση γιατί δεν κάνετε και εσείς μία να αλλάξετε και το κλίμα?
Θα μου πείτε ότι εσείς είσαστε ειλικρινείς και δε θέλετε να βγάλετε ψεύτικα στοιχεία.Αλλά αφου θα κερδίσετε θα είναι αληθινή η δημοσκόπησή σας.
Αντε ,προχωράτε,κάντε μία να αποκαλύψετε και τα ψεύτικα στοιχεία αυτηνής.

Submitted by Anonymous on Fri, 19/04/2019 - 14:58 Permalink

Το 2010 τα γκαλοπ εδιναν πρωτο με διαφορά τον Σκαντζό από το Γ.Δαλιάνη και τα λέγανε ψεύτικα.
Το 2014 έδιναν πρωτο με διαφορα τον Μαντά από το Γ.Δαλιάνη και τα λέγανε ψεύτικα.
Το 2019 δίνουν πρώτο με διαφορά τον Μαντά και μαντέψτε τι λένε...............

Submitted by Anonymos on Fri, 19/04/2019 - 18:56 Permalink

Ειδικά με τις τελευταίες 2 γυναικειες υποψηφιότητα σας το 80% είναι σίγουρο!!!
Βάλτε μέσα και τη Μαρίνα!!!
Θα πιάσετε το 100%!!!

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio