Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Fri, 30/11/2018 - 10:11

Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Δεκεμβρίου για τις αρκαδικές ομάδες με αναμετρήσεις για την Super League, την Γ' Εθνική, την Α2 γυναικών, την Α' και την Β' Αρκαδίας, την Α1' και την Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, την Α1 ΕΣΚΑΚ, αγώνα για το γυναικείο βόλεϊ αλλά και με παιχνίδια για το τους δύο ομίλους του Παιδικού Πρωταθλήματος Αρκαδίας.

Super League

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

17:15 ΑΕΛ-Πανιώνιος

19:00 Απόλλωνας Σμύρνης-Ατρόμητος

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου

17:15 Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης

19:00 Άρης-Παναθηναικός

19:30 ΑΕΚ-Ξάνθη

Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου

19:00 Λαμία-ΠΑΟΚ

19:30 Ολυμπιακός-Παναιτωλικός

Γ' Εθνική Κατηγορία

Κυριακή (2/12, 15:00)

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός

Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

Α2 Κατηγορία Γυναικών

Κυριακή (2/12, 15:00)

Φάρος Κερατσινίου-Πελασγός

Α' Αρκαδίας

Σάββατο (1/12, 15:00)

Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Τεγέα-Δόξα Μεγαλόπολης

Πανθυρεατικός-Νικηταράς Δολιανών

Κυριακή (2/12, 15:00)

Ερμής Μελιγούς-Βρασιές

Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

Λεωνίδιο-Ορχομενός Λεβιδίου

Β' Αρκαδίας

Σάββατο (1/12, 15:00)

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Κυριακή (2/12)

11:00 Παγγορτυνιακός-Δημητσάνα

15:00 ΑΕ Κορυθίου-Αχιλλέας

15:00 Κανδήλα-ΑΕ Μαρίου

15:00 Ηρακλής-Νεστάνη

Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

16:00 Αρκαδικός-Πελασγός

18:00 ΓΣ Γαργαλιάνων-Πολύβιος

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου

17:00 Δρομείς-Κάστρο Μονεμβασιάς

18:00 Λακωνικός Κρόνος-Άτλας

20:00 Καλαμάτα 1980-Ακάδημος

20:00 Σπαρτιατικός-ΓΣ Μεσσήνης

Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (Β' Όμιλος)

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

17:00 ΑΠΟΕΛ-Αστέρας Βλαχιώτη

20:00 ΑΕ Σπάρτης-Λάκωνας

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου

15:00 Πάνας Κανδήλας-Άρης Σκάλας

Α1 ΕΣΚΑΚ

Σάββατο (1/12, 16:00)

Τήρωνας Αγίων Θεοδώρων-Πήγασος

Βόλευ Γυναικών (Κατηγορία ΕΣΠΕΠ)

Κυριακή (2/12, 19:30)

Α.Σ.ΠΕΤ. Τρίπολης- Λυκαία Μεγαλόπολης

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (1ος όμιλος)

Κυριακή (2/12, 11:00)

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Αστέρας Τρίπολης

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (2ος όμιλος)

Σάββατο (1/12, 11:00)

Αχιλλέας-Ηρακλής

Κυριακή (2/12, 11:00)

Κορακοβούνι-Βρασιές

Πανθυρεατικός-Ερμής Μελιγούς

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio