Δαλιάνης: Συγγνώμη για την άσχημη εικόνα των αποδυτηρίων στο γήπεδο Άστρους (pics, vid)

Sun, 22/09/2019 - 19:27

Ζητάμε συγγνώμη από τους παράγοντες, τους αθλητές και τους διαιτητές του αρκαδικού ποδοσφαίρου για την άσχημη και καθόλου τιμητική εικόνα των αποδυτηρίων των φιλοξενούμενων στο Δημοτικό Στάδιο Άστρους.

Κατά την χθεσινή μας παρουσία στο γήπεδο Άστρους ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Αθλητισμού ζήτησε συγνώμη από την συμπαθή ομάδα των Βερβένων όσο και από το διαιτητικό τρίο για την τραγική εικόνα των αποδυτηρίων.

Σημειωτέον οι άνθρωποι του Πανθυρεατικού και όλων των ομάδων δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό αλλά προφανώς κάνεις δεν τους άκουγε τα τελευταία χρόνια.

Γιάννης Δαλιάνης
 

Video

Comments

Submitted by Anonymous on Sun, 22/09/2019 - 19:56 Permalink

κΔαλιανηΤη έχει κάνει ο Πανθυρεατικος όλα αυτά τα χρόνια για να φιλοξενεί τους φίλους αντιπάλους το ρωτάω γιατί στην Μελιγου δώσατε συγχαρητήρια για τα αποδυτήρια στους ανθρώπους του Ερμή και όχι στον πρόεδρο της κοινότητας.

Submitted by Sam on Sun, 22/09/2019 - 20:11 Permalink

Ακόμα μυαλό δεν έχετε βάλει.Αντι να κάτσετε στα αυγά σας σας που δεν ξέρετε τι σας γίνεται,μας έχετε ζαλίσει με τις φωτογραφίες.Να σας δούμε κύριε Δαλιάνη σε 4 χρόνια τι φωτογραφίες θα βάζετε

Submitted by Anonymous on Sun, 22/09/2019 - 20:41 Permalink

Άντε επιτελους φτιαχτετα όχι μόνο του Πανθυρεατικου θα είναι ωραία και των υπολοίπων άθλια πιστεύω να μην είναι μόνο λογια και να δουμε και πράξης

Submitted by Anonymous on Sun, 22/09/2019 - 22:38 Permalink

Συγνώμη θα ζητάς για κάτι που είναι υπαιτιότητα δική σου. Διαφορετικά θα φέρνεις το κάθε θέμα στο συμβούλιο με μαρτυρίες και στοιχεία. Διαφάνεια δεν είπαμε;

Submitted by Γιώργος on Sun, 22/09/2019 - 23:50 Permalink

Μικροβια μυκητες βρωμια και δυσοδια.Αθλητης ειμαι και αλλαζω εκει συχνα δεν λεει ψεματα προβαλε ενα προβλημα και αν κρυβομαστε ολοι τοτε η κοινωνια μας εχει προβλημα σοβαρο.Τα πιο σιχαμερα αποδυτηρια και τον κατηγορειτε κιολας?

Submitted by Πολίτης on Mon, 23/09/2019 - 07:13 Permalink

Γιατί κ Μαντά δεν καθάρισες και τακτοποιουσες τα αποδυτήρια. Αν δεν προλάβαινες ο ίδιος γιατί λες ότι κοιταζες να φέρεις χρήματα για έργα ας έβαζες κάποιον πληρώνοντας από την τσέπη σου όπως θα κάνει φαντάζομαι για να μην ξαναζητα συγνώμη ο γράφων.

Submitted by Γιάννης Δαλιάνης on Mon, 23/09/2019 - 07:19 Permalink

Αγαπητέ 22.38, συγνώμη στόν αθλητισμό καί στούς αθλητές ζητήσαμε πού αλλάζουν και κάνουν μπάνιο με κρύο νερό γιατί προφανώς κάποιοι πού έπρεπε να το κάνουν δεν έχουν το θάρρος και δεν την γνωρίζουν αυτή τήν λέξη.

Submitted by Anonymosι on Mon, 23/09/2019 - 07:49 Permalink

Έχω παγώσει και δεν μπορώ ούτε
Να αντιδράσω με αυτό που διάβασα μιλάμε τώρα. Τι είπες τώρα; Και αυτές οι φωτογραφίες συγκλονίζουν!! Η απόλυτη ξεφτίλα ξεκίνησε. Προσδεθειτε...

Submitted by Anonymous on Mon, 23/09/2019 - 07:54 Permalink

Έπρεπε να σεβαστείτε τα παιδιά έστω κυριοι από το Άστρος που κάθονται μέσα εκεί ..Που άμα περπατήσεις λίγο ξυπόλητος μέσα στα αποδυτήρια θα κολλήσεις καμία αρρώστια ..Οι τουαλέτες σε άθλια κατάσταση τα πλακάκια στα μπανια κατεστραμμένα παγκοι για να καθίσεις σαπισμενη τοίχοι ξςβαμενη βρισες που στάζουν νερό θερμοσίφωνες ο ένας με το ζόρι δουλεύει δηλαδη έλεος

Submitted by ΑΣΤΡΟΣ on Mon, 23/09/2019 - 11:33 Permalink

Ο ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο κ.ΚΟΛΛΑΡΕΤΑΚΗΣ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΛΑΜΠΙΚΟ.ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ.Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΚΡΙΝΕ ΘΕΛΕΙ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ FB.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ........

Submitted by Anonymous on Mon, 23/09/2019 - 12:07 Permalink

Γιατί να μη δημοσιευθεί ένα πρόβλημα δηλαδή;δεν ανάγονται όλα στην πολιτική αντιπαράθεση και δεν το έκανε γι'αυτό..Είναι μια δυσάρεστη κατάσταση που δείχνει και τον πολιτισμό μας εν μέρει. Γιατί πολιτισμός δεν είναι ό,τι φαίνεται προς τα έξω κυρίως είναι ό,τι δεν φαίνεται! Ας τα μαθαίνουμε και να φροντίζουμε όλοι για το καλύτερο! Μακάρι να διορθωθεί η εικόνα αυτή κ.Δαλιάνη..Το ευχόμαστε!

Submitted by Anonymous on Mon, 23/09/2019 - 12:33 Permalink

Όχι άλλο λαϊκισμό ρε παιδιά!
Όχι άλλες φωτογραφίες, ανακοινώσεις και άρθρα χωρίς ουσία!
Άρχισε να κουράζει το θεμα !
Φτιάξτε τα αποδυτήρια, καθαρίστε τα χωριά και ο κόσμος δεν είναι χαζός, να είστε σίγουροι!
Ο κόσμος, βλέπει, κρίνει και συγκρίνει!

Submitted by Γονέας - Παίχτης on Mon, 23/09/2019 - 15:22 Permalink

Που τα είχε καθαρισει τα αποδυτήρια ο κ .Κολλαρετακης μήπως μιλάς για τα δικά σας αποδυτήρια ? Εγώ αλλάζω σε αυτά τα αποδυτήρια 6 χρόνια δεν είδα κανεναν να ενδιαφερθεί να καθαρίσει τα αποδυτήρια ή να φτιάξει κάτι αυτο το πραγμα είναι έλεος το καλύτερο γηπεδο της περιοχής και να μην έχει καλά αποδυτήρια φιλοξενούμενων διαιτητών αλλά και τον γηπεδουχων όταν δεν παίζει το Άστρος και παίζουν τα Βέρβενα ας πούμε αυτό είναι πέρα πέρα για πέρα εξωπραγματικό ..Γιατί να στείλουμε τα παιδιά μας να παίξουν ποδόσφαιρο και να αλλάξουν σε αυτά τα αποδυτήρια και να πατήσουν κάτω και να κολλησουν τίποτα και μετά να τρέχουμε και να μην φτάνουμε..
Ελπίζω κ .Δαλιάνη να κάνετε κάτι γτ δεν είναι κατάσταση αυτή .

Submitted by Anonymous on Mon, 23/09/2019 - 15:44 Permalink

Αυτος νομιζει οτι εχει γινει Υπουργος αθλητισμου στο Δημο!
Δεν εχει καταλαβει οτι ο Δημαρχος τον εβαλε σε μια θεση που ειναι η τελευταια τρυπα της φλογερας για να ησυχασει απ δαυτον! Αυτο φανηκε εξαλλου και στο προσφατο Δ.Σ. και την απορριψη της εισηγησης του απο τους δικους του! Αν ειναι δυνατον ηθελε να πληρωνεται για ταξιδακια απο το Δημο ο κ. ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΟΣ!

Submitted by Ελενα Ανδριανακου on Mon, 23/09/2019 - 17:44 Permalink

Ξαφνικά η αντιπολίτευση θυμήθηκε τόν αθλητισμό στήν περιοχή.Είμαι σίγουρη οτι εαν ήταν άλλος στήν θέση αυτή δεν θα έφερνε καμία αντίρηση.Θεωρώ επίσης οτι κανείς έξυπνος δήμαρχος δεν βάζει τυχαία τον 3ο σε ψήφους σύμβουλο εκει.Κάτι ξέρει ο δήμαρχος και προσδοκά.Χτυπάτε τον Γιαννη θα σας ερθει απο αλλου.Ελενη Ανδριανακου πρ αθλητρια στιβου

Submitted by Anonymous on Mon, 23/09/2019 - 21:31 Permalink

Κανενας δεν ανεφερε οτι τα αποδυτηρια καταστρεφονται απο τους ιδιους τους αθλητες. Και δεν ειναι υπερβολη. Μετα απο καθε ηττα οι κλωτσιες ξεσπανε στα ντουβσρια παγκους νιπτηρες. Πολλες φορες εχουν φτιαχθει. Ψαξτε αλλου την αιτια...χαχα ΑΘΛΗΤΕΣ

Submitted by Αθλητής on Tue, 24/09/2019 - 23:34 Permalink

Εσύ που λες ότι εμείς οι αθλητές ξεσπαμε πάνω στον εξοπλισμό των αποδυτηρίων παίζει να μην έχεις πατήσει ποτέ στα αποδυτήρια να δεις τις ζημιές..Γι'αυτό λοιπόν μην λες αερολογιες γιατι άμα μπεις μέσα στα αποδυτήρια θα μετανιώσεις αυτό που είπες κατευθείαν..😉

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio