Ανακοινώθηκε το ψηφοδέλτιο της Νέας Δημοκρατίας στην Αρκαδία

Tue, 18/06/2019 - 14:17

Λίγο πριν από τις 14:00 την τρίτη 18 Ιουνίου, έκλεισε το ψηφοδέλτιο της Νέας Δημοκρατίας στην Αρκαδία. Υποψήφιος θα είναι ο νυν βουλευτής του Νομού Κώστας Βλάσης και η λίστα συμπληρώνεται με τους: Γιάννη Κατσίρη, Νικόλαο Γιαννακόπουλο, Μαρία Λυτρίβη και Βάλλη Παπαηλίου.

Αξίζει να σημειωθεί ότι στην ουσία πρόκειται για ένα «αντι-τατουλικό» ψηφοδέλτιο, αφού τόσο ο Γ. Κατσίρης όσο και ο Ν. Γιαννακόπουλος πήγαν κόντρα στον Πέτρο Τατούλη, με τον συνδυασμό του οποίου είχαν εκλεγεί περιφερειακοί σύμβουλοι.

Να αναφέρουμε επίσης ότι από τις γυναικείες υποψηφιότητες δεν θα είναι υποψήφια η υποσχόμενη Φωτεινή Δαλιάνη.

Με το ψηφοδέλτιο αυτό η Νέα Δημοκρατία φιλοδοξεί να σηκώσει ψηλά την παράταξη στην Αρκαδία.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Βλάσης Κωνσταντίνος - Ιατρός (Ορθοπεδικός)

Γιαννακόπουλος Νικόλαος - Πολιτικός Μηχανικός

​Κατσίρης Ιωάννης - Εκπαιδευτικός

Λυτρίβη Ιωάννα - Φιλόλογος

Παπαηλίου Βασιλική - Ιστορικός

Comments

Submitted by Anonymous on Tue, 18/06/2019 - 14:24 Permalink

Αίσχος. Δεν είμαστε πρόβατα δεν είμαστε δεδομένοι. Μας προσβάλλετε με αυτή την κατάντια. Κατεβάσατε τον πήχη στον πάτο για να τον περάσουν οι ανίκανοι. ΆΝτε γεια

Submitted by Anonymous on Tue, 18/06/2019 - 14:27 Permalink

Παμε δυνατά για μία ισχυρη Αρκαδία , για μία ισχυρή Ελλάδα! Ψηφοδέλτιο απαλλαγμένο από τα βαρίδια και από όλους αυτούς που έκλειναν το μάτι στο τατουλέικο. Ας πρόσεχαν...

Submitted by Αβέρωφ on Tue, 18/06/2019 - 14:28 Permalink

Το χειρότερο ψηφοδέλτιο της ΝΔ στην ιστορια της στο νόμο από το 1974. Μίζερο και ηττοπαθες για πρώτη φορά φτιαγμένο επάνω σε ένα πρόσωπο. Μικρυνατε τη ΝΔ για να φανούν κάποιοι μεγαλύτεροι από το μπόι τους.

Submitted by Anonymous on Tue, 18/06/2019 - 14:38 Permalink

Το μόνο που μπορεί η Ν.Δ. να φιλοδοξεί με αυτό το ψηφοδέλτιο, όχι την παράταξη να σηκώσει ψηλά, αλλά μαύρες πλερέζες να κατεβάσει.... Α βρε φουκαράδες νεοδημοκράτες.... Εσείς που είχατε αναδείξει έναν Καλτετζιωτη, έναν Κωστόπουλο , Έναν Τατούλη, έναν Λυκουρέντζο και τόσους άλλους αξιόλογους βουλευτές, τι σας έμελε να υποστείτε.... Κάτι για άρματα και για νταούλια πιστεύω ότι τα ξέρετε !!!

Submitted by Anonymous on Tue, 18/06/2019 - 14:39 Permalink

Ρε τι σας κάνουν οι γιατροί και ο Πρόεδρος της οννεδ.Αυτα παθαίνουν όσοι πατάνε σε δύο βάρκες. Κοσμίδη που είσαι; Στο κατσή για μεσημεριανό;

Submitted by Δημοτης on Tue, 18/06/2019 - 14:40 Permalink

Βλασση όπως ΣΑΜΑΡΆΣ. ανικανοι και οι 2. Απλά δεν ψηφίζουμε ΝΔ γιατί είναι πουλημενοι......Δρόμο κοπριτες.

Submitted by Πολιτης on Tue, 18/06/2019 - 14:54 Permalink

Βλασση ακομα και με αυτο το ψηφοδελτιο θα παθεις μεγαλη ζημια....αφου υποτιμας το κοσμο ετσι θα σε υποτιμησει κι αυτος...

Submitted by Ανωνημος on Tue, 18/06/2019 - 18:08 Permalink

Αισχος.τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ρεεεε;πατο θσ πιασει η νεα δημοκρστια στην αρκαδια.το τστουλεικο σας εφταιξε κοιτατε χαλια μαυρα....υποψηφιοι το τιποτα.....ε ρε χαλια

Submitted by Anonymous on Tue, 18/06/2019 - 20:31 Permalink

Φατρίες,ομάδες,κλίκες ,κι όποιος υπερισχύσει. Εσείς τι λέτε υπάρχει καμιά δημοκρατική διεργασία επιλογής στελεχών; Τι ρόλο έχει η ΝΟΔΕ;
Τουλάχιστον ο ΣΥΡΙΖΑ εφάρμοσε την απλή αναλογική και είναι ένα πολύ μεγάλο βήμα για την τοπική αυτοδιοίκηση .

Submitted by Anonymous on Tue, 18/06/2019 - 21:59 Permalink

Bαρίδια είναι εκείνοι που με την τακτική .................... απερίγραπτη βέβαια κατάρτισαν το ψηφοδέλτιο. Που είναι οι συλλογικές διαδικασίες; Που είναι η δυναμική των ανθρώπων;Ποια κριτήρια προτιμάτε για να επιλέξετε έναν υποψήφιο; Που είναι το ανοιχτό κόμμα;

Submitted by ASTRINOS on Wed, 19/06/2019 - 09:06 Permalink

ΤΩΡΑ ΒΛΑΣΗ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΒΕΡΙΚΟΚΟ.ΤΟ ΑΣΤΡΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΛΕΙ ΣΤΑ ΑΖΗΤΗΤΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΜΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΚΑΝΤΖΟ.ΑΣΤΡΙΝΟΙ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ................ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΔ.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio