Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου
Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Νοεμβρίου με αναμετρήσεις για την Super League, την Γ' Εθνική, την Α' και την Β' Αρκαδίας, την Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και την Α1 ΕΣΚΑΚ αλλά και με παιχνίδια για το τους δύο ομίλους του Παιδικού Πρωταθλήματος Αρκαδίας.
Super League
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός
19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Κυριακή 4 Νοέμβριου
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία
19:00 Άρης-Ολυμπιακός
19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ
19:30 ΟΦΗ-Απόλλωνας Σμύρνης
Δευτέρα 5 Νοεμβρίου
19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
Γ' Εθνική Κατηγορία (8ος όμιλος)
Κυριακή (4/11, 15:00)
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα
Α' Αρκαδίας
Σάββατο (4/11, 15:00)
Νικηταράς Δολιανών-Βρασιές
Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Απόλλων Τυρού
Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου
Κυριακή (5/11, 15:00)
Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς
ΑΕΚ Τρίπολης-Πανθυρεατικός
Β' Αρκαδίας
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
15:00 Αχιλλέας-Δημητσάνα
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
11:00 ΠΑΟΚ Τρίπολης-Κανδήλα
15:00 Ηρακλής-Παγγορτυνιακός
15:00 ΑΕ Μαρίου-ΑΕ Κορυθίου
15:00 Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Νεστάνη
Α' ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
17:00 Κάστρο Μονρμβασιάς-Πελασγός
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
17:00 ΓΣ Γαργαλιάνων-Λακωνικός Κρόνος
18:00 Δρομείς-Άτλας
20:00 Αρκαδικός-Ευκλής
Δευτέρα 5 Νοεμβρίου
18:00 Καλαμάτα 1980-ΓΣ Μεσσήνης
20:00 Ακάδημος-Πολύβιος
Α1 ΕΣΚΑΚ
Σάββατο (3/11)
(19:00) Πήγασος-Ερμιόνη
Τήρωνας-Κρανίδι
Ατρέας-Λέχαιο
Αργοναύτης-Λουτράκι
Λυγουριό-Βέλο
Ξυλόκαστρο-Κιάτο
Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (1ος όμιλος)
Σάββατο (3/11, 11:00)
Ελπίδα-Δόξα Μεγαλόπολης
Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (2ος όμιλος)
Κυριακή (12/11)
(11:00) Ερμής Μελιγούς-Αχιλλέας
(12:00) Λεωνίδιο-Απόλλωνας Τυρού
Σχόλια επισκεπτών
για να δουμε ο πανθυρεατικός…
για να δουμε ο πανθυρεατικός τι θα κανει; αξιζε τελικα η αλλαγή προπονητη; ΔΕΝ ειμαι σίγουρος
Ποιος σε ρώτησε;
Ποιος σε ρώτησε;
Προσθήκη νέου σχολίου