Τριπλό «μπαμ» με Σταθουλόπουλο, Δρόσο και Κοδέλλα από τον Ερμή

Tue, 23/07/2019 - 14:25

Ο Ερμής Μελιγούς με ανακοίνωση του γνωστοποίησε την απόκτηση του Χρήστου Σταθουλόπουλου, του Χρήστου Δρόσου και του Κώστα Κοδέλλα συνεχίζοντας με εντυπωσιακό τρόπο την ενίσχυση του ενόψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς.

Αναλυτικά η ανακοίνωση 

O Α.Ο Ερμής Μελιγούς βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση τριών ακόμα ποδοσφαριστών.Πρόκειται για τους Σταθουλόπουλο Χρήστο(Μέσος) ο οποίος αγωνιζόταν στην ομάδα της Προοδευτικής στην Γεθνική. Του Δρόσου Χρήστου(επιθετικός) από την Δόξα Μεγαλόπολης.Επιστροφή επίσης μετά από έναν χρόνο του Κοδέλλα Κώστα(χαφ) από τον Πανθυρεατικό.Τους καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία.

 

Comments

Submitted by Anonymous on Tue, 23/07/2019 - 14:46 Permalink

Μόνο ο Ερμής αποδεικνύει πως με μικρότερο μπάτζετ κι από ομάδα β τοπικού μπορεί η ομάδα να πάρει όποιον θέλει.Όλοι έρχονται δωρεάν να παίξουν αναγνωρίζοντας την μεγαλειώδη ιστορία του συλλόγου.

Submitted by Anonymous on Tue, 23/07/2019 - 16:25 Permalink

ποιο Τζάμπα δεν γίνεται οι επόμενοι που θα ανακοινωθούν θα πληρώνουν κιόλας για να φορέσουν την φανέλα του Ερμή.

Submitted by Ανωνυμος on Tue, 23/07/2019 - 17:08 Permalink

Σε σχεση με αλλες ομαδες που μολις παρουν καποιον παικταρα βγαινουν φωτο και διαφημιζουν την καταπληκτικη οδοντοστοιχια τους ο προεδρος κα ι μελη στον ερμης δεν βλεπω τασεις προβολης των παραγοντων.μπραβο.

Submitted by Τοταλ on Tue, 23/07/2019 - 17:59 Permalink

Ο 14:46 ειρωνεύεται αλλα δεν πειράζει.ειναι λογικό,πονάει η μεσουλα. Το μπατζετ πέρσι ήταν πιο μικρό απο πολλές ομάδες και φέτος θα μείνει εκεί γτ δεν παίζουν μπάλα μονο τα λεφτά φίλε μου. Παίζει το κλίμα και η συνέπεια και ο σεβασμός του σωματείου προς το πρόσωπο όλων των παικτών και παραγόντων του ποδοσφαίρου γενικότερα.πανε γιατι γουστάρουν πρώτα απο όλα

Submitted by μαρκος on Tue, 23/07/2019 - 19:43 Permalink

Καλά εμείς εκεί στον πανθυρεατικό τι κάνουμε μας πέρνουν και τα δικά μας παιδιά γιατί έφυγε ο Κοδέλλας ο μόνος μαζί με Χαρμπαλή που έρχονταν προπόνηση και ήταν οι καλύτεροι όλοι τη χρονιά γιατί φεύγουν

Submitted by Anonymous on Wed, 24/07/2019 - 09:11 Permalink

Τρόπος ζωής και τρόπος πληρωμής θα συμπλήρωνα εγώ.Οταν διαθέτεις χρήμα φτιάχνεις ομάδα και πρωταγωνιστείς.Καλη η εφήμερη χαρά αλλά πόσο θα κρατήσει ένα ,δύο πέντε χρόνια?το θέμα είναι τι θα παραδώσεις στους επόμενους που θα αναλάβουν την ομάδα και τα παραδείγματα ομάδων που ξόδεψαν χρήματα και παραδόθηκαν διαλυμένες είναι πολλά εδώ στη γούβα.

Submitted by Astrinos on Tue, 06/08/2019 - 09:09 Permalink

Ο κοδελλας πέρυσι έφυγε από τη μελιγου για να πάρει πρωτάθλημα με το άστρος.... Έτσι έλεγε.... Τώρα επιστρέφει στη μελιγου για να πάρει πρωτάθλημα...???? Ποδοσφαιρικό εγωισμός..... Κακος εγωισμός όμως... Παιδιά χωρίς ποδοσφαιρική ταυτότητα... Που άμα πήγαιναν σε μικρομεσαία ομάδα θα τα παραταγαν στα μέσα της σεζον

Submitted by Ανώνυμος on Fri, 09/08/2019 - 12:08 Permalink

Αστρινος 9:09

Και ποιος είσαι εσύ που μπορείς να κρίνεις την επιλογή ενός παιδιού???και που ξέρουμε όλοι εμείς τον λόγο που έφυγε??και εάν έχει κακό εγωισμό και δεν έχει ποδοσφαιρική ταυτότητα μπορείς να ρωτήσεις την διοίκηση και τον 2 ομάδων που ξέρουν τι παιδί είναι...

Submitted by Κοδελλας on Fri, 09/08/2019 - 20:36 Permalink

Αστρινος 9:09

Φιλαράκο μου εάν έχεις κάποιο πρόβλημα μαζί μου η οποιαδήποτε απορία έλα να σου τα εξηγήσω όλα από κοντά γιατί έφυγα...και όσο για ποδοσφαιρικό εγωισμό και ποδοσφαιρική ταυτότητα με αυτά που έχω περάσει εσύ δεν θα πέρναγες καν έξω από το γήπεδο....

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio