Τέλος ο Πούλος από τον Πανθυρεατικό, αναλαμβάνει και πάλι ο Βουτσινάς

Tue, 19/11/2019 - 18:52

Σε αλλαγή προπονητή φαίνεται σύμφωνα με πληροφορίες από το Άστρος πως βαδίζει ο Πανθυρεατικός με τον Δημήτρη Βουτσινά να αντικαθιστά στην τεχνική ηγεσία των κιτρινόμαυρων τον Χρήστο Πούλο.

Ο Δημήτρης Βουτσινάς είναι ουσιαστικά αυτός που θα κάτσει στον πάγκο του Πανθυρεατικού καθώς ήταν και την περσινή σεζόν προπονητής της ομάδας του Άστρους έχοντας και πάλι αναλάβει τα ηνία λίγους μήνες μετά την έναρξη του πρωταθλήματος όπως δηλαδή συμβαίνει και αυτή την σεζόν.

Ο Πανθυρεατικός ο οποίος έχει ξεκινήσει την προετοιμασία του για το καθοριστικό παιχνίδι που ακολουθεί στο Κυριακάτικο (24/11, 15:00) ντέρμπι με τον Ολυμπιακό Λεωνιδίου για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' Αρκαδίας με νέο προπονητή.

Comments

Submitted by Panthers g.0 on Tue, 19/11/2019 - 23:01 Permalink

Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας αφήσουμε έναν προπονητή να τελειώσει ότι άρχισε . Ο περσινός προπονητής μας είχε εκτός στόχων πριν την παρέλαση και τα πουλεν του μόνο για τάβλι και ντολτσε βιτα ήταν. Ας μας διαψεύσει ειδομεν

Submitted by Πανθυρεατικος on Wed, 20/11/2019 - 00:25 Permalink

Ο καλός καλό δεν έχει!καλή επιτυχία στον ΚΥΡΙΟ πούλο.
Καλή σταδιοδρομία και στον κοουτς Βουτσινά με το καλό στο τέλος πρωταθλητές

Submitted by Dimotis on Wed, 20/11/2019 - 01:29 Permalink

Ο πανθυρεατικος εκτός από έναν καλο προπονητή έχασε και ένα από τα καλύτερα παιδιά που έχουν πέραση από το Άστρος

Submitted by Μόνο άστρος on Wed, 20/11/2019 - 01:45 Permalink

Τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου. Δεν μάθαμε από τα λάθη μας. Η κλίκα βασιλεύει.ευχαριστούμε κύριε Γιώργο.

Submitted by Anonymous on Thu, 21/11/2019 - 07:53 Permalink

Καλώς ήρθες coach Φτιάξτε την ομάδα όπως εσύ ξέρεις η κίνηση αυτή έπρεπε να ήταν κίνηση καλοκαιριού Αλλά ποτέ δεν είναι αργά καλωσόρισες στην Αγαπημένη μας ομάδα

Submitted by Andreas Papan… on Thu, 21/11/2019 - 10:32 Permalink

Ο Βουτσινας είναι ένας από τους καλύτερους κοουτς που πέρασαν από την ομάδα μας!!! Καλός όρισες και καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο σου!!!

Submitted by Anonymous on Thu, 21/11/2019 - 15:58 Permalink

Καλή αρχή coach ψάξε να βρεις αυτό που λείπει στην ομάδα γιατί φέτος Έχει καλούς παίκτες σαν φίλαθλοι του astros Αγνή σου έχουμε εμπιστοσύνη!!!!!!!!!!

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio