Νίκη με ανατροπή για τον Αίολο

Πέμ, 13/12/2018 - 14:46
Image
Image

Σημαντική νίκη με μεγάλη ανατροπή για την ομάδα μας που έχανε με 0-2 σετ και κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι και να νικήσει με 3-2 στο ται μπρέικ. Πολύ καλή η ομάδα της Ερμιονίδας κατάφερε να προηγηθεί στα 2 πρώτα σετ αλλά με καλύτερο σέρβις και σοβαρότητα σε άμυνα και επίθεση ο Αίολος κατάφερε και ανέτρεψε το παιχνίδι παίρνοντας 2 πολύτιμους βαθμούς για την συνέχεια του πρωταθλήματος. Ο επόμενος αγώνας μας είναι το Σάββατο 12/1/2019 με αντίπαλο τον Α.Ο. Φάριδος στο κλειστό γήπεδο του Άστρους στις 18.00.Ελπίζουμε να είστε όλοι εκεί και να στηρίξετε την προσπάθειά μας!