Ισοπαλία στο Ερμής - Κορακοβούνι, νίκες για Ολυμπιακό και Δημητσάνα

Sat, 16/11/2019 - 17:11

Εντός έδρας γκέλα για τον Ερμή ο οποίος αναδείχθηκε ισόπαλος με το Κορακοβούνι. Πήρε το γειτονικό ντέρμπι της Νότιας Κυνουρίας ο Ολυμπιακός επικρατώντας του Απόλλωνα στον Τυρό, κέρδισε τον Ορχομενό η Δημητσάνα

Α' Αρκαδίας (7η αγωνιστική)

Σάββατο (16/11, 15:00)

Ερμής Μελιγούς-Κορακοβούνι 1-1

45' Μάζης - 38' Παναγιωτόπουλος

Δημητσάνα-Ορχομενός Λεβιδίου 2-0

27', 38' Δημάκος

Απόλλων Τυρού-Ολυμπιακός Λεωνιδίου 0-1

75' Καλογέρης

Κυριακή (17/11, 15:00)

Λεωνίδιο-Τεγέα

Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Μαντινειακός-Πανθυρεατικός

Comments

Submitted by Ανωνυμος on Sat, 16/11/2019 - 17:34 Permalink

ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ 19:00 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ,ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΗΓΑΣΑΡΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΩΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑ!!!

Submitted by Ουδέτερος on Sat, 16/11/2019 - 19:23 Permalink

Για ποιο λόγο ήταν γκέλα του Ερμή εφόσον η ομάδα του Κορακοβουνίου έχει πάρει βαθμούς από όλα τα φαβορί του πρωταθλήματος

Submitted by Κίμωνας on Sun, 17/11/2019 - 03:04 Permalink

Όχι και από όλα..σχεδόν απ όλα!!!εν πασή περίπτωση, παντος σιμφωνω άστοχος ο τίτλος γκέλα του Ερμη υποβάθμιζει την προσπαθεία που έκαναν τα παιδιά του Κορακοβουνιου!!!

Submitted by Dimotis on Sun, 17/11/2019 - 11:54 Permalink

Να ρωτήσω κάτι ο Ερμής γιατί ρίχνει τόσα χρήματα στο Αρκαδικό ποδόσφαιρο θέλει να αποδείξει κατι η να παίρνει μια νίκη με τον πανθυρεατικο και μετά όλα καλά Και ποτέ επιτέλους θα επέμβει το υπουργείο οικονομικών σε αυτά τα σωματια που σπαταλάνε χιλιάδες ευρώ ενώ ο κόσμος πεινάει

Submitted by ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ on Sun, 17/11/2019 - 12:24 Permalink

ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΟΜΑΔΑ. Η ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΜΕ ΠΛΑΝΟ,ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΟ ,ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΛΙΓΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΙΧΕΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

Submitted by Anonymous on Mon, 18/11/2019 - 00:47 Permalink

Dimotis 17/11/19-11:54 Μεγάλο ζόρι φαίνεται να τραβάς με τον ΕΡΜΗ.... Όχι ...Δεν θέλουμε να αποδείξουμε τίποτα. Γιατί αποδείξεις δίνουμε μόνο στους πελάτες μας... Για τους άλλους δε θα μπορέσουμε... Αλλά που ΄σαι...Να μην μου διαφύγει... Χίλια ευχαριστώ σε που ανεβάζεις τόσο μα τόσο ψηλά που ζητάς από ολόκληρο υπουργείο οικονομικών να μας ελέγξει...!!!!!!!!!!!!!! Και κάτι ακόμα μεγάλε.... Τη φτώχεια την πείνα και την ανέχεια την έχει ανακαλύψει ο ΕΡΜΗΣ πολύ πριν από εσένα... Να είσαι σίγουρος. Και το έχει κρυφά και σιωπηλά όπως πρέπει αποδείξει !!!!

Submitted by Dimotis on Mon, 18/11/2019 - 14:14 Permalink

1154 αυτά που ξέρατε να τα ξεχάσετε τώρα ο Κούλης είπε θα κάνει οικονομικούς ελέγχους και στα αθλητικά σωματεία έχει να πέσει πολύ γέλιο μεγάλε

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio