Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Fri, 18/10/2019 - 14:10

Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Οκτωβρίου για τις ομάδες του νομού μας με παιχνίδια για την Super League, την Γ' Εθνική κατηγορία ποδοσφαίρου, την Γ' Εθνική κατηγορία μπάσκετ, την Α' και την Β' Αρκαδίας, την Α1 ΕΣΚΑΚ και με την πρεμιέρα του Παιδικού Πρωταθλήματος Αρκαδίας.

Super League

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

19:30 Ολυμπιακός-ΟΦΗ

20:00 Παναιτωλικός-ΑΕΛ

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

17:00 Ξάνθη-Άρης

17:15 Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης

18:00 ΠΑΟΚ-Λαμία

19:30 ΑΕΚ-Βόλος

20:00 Ατρόμητος-Παναθηναικός

Γ' Εθνική κατηγορία (6ος όμιλος)

Κυριακή (20/10)

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αχαρναϊκός-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός

Μαρκό-Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006

Γ' Εθνική κατηγορία μπάσκετ (1ος όμιλος)

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

17.00 Ακράτα-Κορωπί

17.00 Χαλάνδρι-Ερμιόνη

13.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Νέο Ληξούρι

17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΣΔΥ Τρίπολης

17.00 Ηλυσιακός-Π. Φάληρο

17.00 Γλαύκος-Παναχαϊκή

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

19.30 Αχαγιά 82-Άρης Νίκαιας

Α' Αρκαδίας (3η αγωνιστική)

Σάββατο (19/10, 16:00)

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι-Δημητσάνα

Τεγέα-Μαντινειακός

Κυριακή (20/10, 16:00)

Ορχομενός Λεβιδίου-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Απόλλων Τυρού

Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης

Β' Αρκαδίας (2η αγωνιστική)

Σάββατο (19/10, 16:00)

Νικηταράς Δολιανών-Κανδήλα

Κυριακή (20/10)

11:00 Α.Ο. Νέων Τρίπολης-Αχιλλέας

16:00 Ηρακλής Βερβένων-ΑΕ Μαρίου

16:00 Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Βρασιές

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (1ος όμιλος)

Σάββατο (19/10, 11:00)

ΑΟ Νέων Τρίπολης-Αστέρας Τρίπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Ελπίδα

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (2ος όμιλος)

Σάββατο (19/10, 11:00)

Λεωνίδιο-Ηρακλής

Κυριακή (20/10, 11:00)

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

Α1 ΕΣΚΑΚ

Σάββατο (20/10, 19:00)

Κιάτο-Πήγασος

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio