Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Fri, 22/02/2019 - 10:19

Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Φεβρουαρίου για τις αρκαδικές ομάδες με αναμετρήσεις για την Super League, την Γ' Εθνική,  την Α' και την Β' Αρκαδίας, την Α1' και την Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, την Α1 ΕΣΚΑΚ, καθώς επίσης και με παιχνίδια για το Παιδικό πρωτάθλημα Αρκαδίας

Super League

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 

16:00 Ξάνθη-Λεβαδειακός

17:15 Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος

19:30 ΑΕΚ-Απόλλωνας Σμύρνης 

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

15:00 Πανιώνιος-Παναθηναικός

19:00 Λαμία-ΑΕΛ

19:30 ΠΑΟΚ-Άρης

Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου

17:15 Ολυμπιακός-ΟΦΗ

19:00 Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

Γ' Εθνική Κατηγορία (8ος όμιλος)

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

15:00 ΑΟ Εικοσιμίας-Ερμιονίδα

15:00 Αμβρυσσέας Διστόμου-Ύπατο

 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη-Παναργειακός

15: 00 Πάμισος-Ασπρόπυργος

15:00 Ένωση Λέρνας-Ένωση Πελλάνας

15:00 Μανδραικός-Καλαμάτα

13:30 Παναρκαδικός-ΑΟ Κατασταρίου

Α' Αρκαδίας

Σάββατο (23/2, 15:00)

Μαντινειακός-Δόξα Μεγαλόπολης: Κόκκορης-Σταματόπουλος Ν.-Μποβέρος

Πανθυρεατικός-ΑΕΚ Τρίπολης: Αυγερινός-Τριανταφύλλου-Κυρίος

Ορχομενός-Τεγέα: Βεργέτης Χ.-Νίκα-Αθανασίου

Κυριακή (24/2, 15:00)

Ερμής Μελιγούς-Κορακοβούνι: Μυριούνης-Αθανασίου-Σέχου

Απόλλωνας Τυρού-Ολυμπιακός Λεωνιδίου Βεργέτης Χ.-Λουκάς Ν.-Κωνσταντόπουλος

Β' Αρκαδίας

Σάββατο (23/2, 15:00)

Αχιλλέας-Κορύθιο: Μπόζνος-Πουτσελάς-Λουκάς Γ.

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

11:00 ΠΑΟΚ Τρίπολης-Πανιώνιος Μεγαλόπολης: Κόκκορης-Μυριούνης-Παπαιωάννου

15:00 ΑΕ Μαρίου-Κανδήλα: Παπαγεωργίου-Αλεξίου-Τουρνικιώτης

15:00 Νεστάνη-Ηρακλής: Μπόζνος-Σταματόπουλος Ν.-Βλάχος

Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου

18:00 Πελασγός-Καλαμάτα 1980

19:00 ΓΣ Μεσσήνης-Αρκαδικός

20:00 Ευκλής-Σπαρτιατικός

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

16:00 Πολύβιος-Δρομείς

18:00 Κάστρο Μονεμβασιάς-Ακάδημος

20:00 Άτλας-ΓΣ Γαργαλιάνων

Ρεπό: Λακωνικός Κρόνος

Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΠ (Β' όμιλος)

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

18:00 ΑΣ Αγίου Ιωάννη-Άρης Σκάλας

18:00 Λάκωνας-Αστέρας Βλαχιώτη

20:00 ΑΕ Σπάρτης-Πάνας Κανδήλας

Ρεπό: ΑΠΟΕΛ

Α1 ΕΣΚΑΚ

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου

19:00 Πήγασος-Τήρωνας

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (1ος όμιλος)

Κυριακή 24 Φενρουαρίου

15:00 Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Τεγέα

16:00 Αστέρας Τρίπολης-Τεγέα

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (2ος όμιλος)

Σάββατο (23/2, 11:00)

Ηρακλής-Λεωνίδιο

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio