Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου

Fri, 08/02/2019 - 10:02

Έντονη αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Φεβρουαρίου για τις αρκαδικές ομάδες με αναμετρήσεις για την Super League, την Γ' Εθνική, την Α2 γυναικών μπάσκετ, την Γ' Εθνική ποδοσφαίρου, την Α' και την Β' Αρκαδίας, την Α1' και την Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, την Α1 ΕΣΚΑΚ, με βόλεϊ γυανικών καθώς επίσης και με παιχνίδια για το Παιδικό πρωτάθλημα Αρκαδίας.

Super League

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου

17:15 Πανιώνιος-Απόλλωνας Σμύρνης

19:00 Ξάνθη-Λαμία

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

15:00 ΑΕΚ-ΟΦΗ

19:00 Ατρόμητος-Λεβαδειακός

19:30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου

19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΛ

19:30 Αστέρας Τρίπολης-Άρης

Α2 Κατηγορία Μπάσκετ Γυναικών

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

Αγία Παρασκευή - Τερψιθέα Γλυφάδας

ΓΣ Ηλιούπολης - Μελίσσια

Αμύντας - ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Πελασγός - ΟΑ Χανίων

Αρκάδι Ρεθύμνου - Παναθηναϊκός

Φάρος Κερατσινίου - Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Γ' Εθνική Κατηγορία (8ος όμιλος)

Κυριακή (19/2, 15:00)

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Ερμιονίδας

Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας

Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός-Παναργειακός

ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος

Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας

Α' Αρκαδίας

Σάββατο (9/2, 15:00)

Απόλλωνας Τυρού-Βρασιές

ΑΕΚ Τρίπολης-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Κυριακή (10/2, 15:00)

Λεωνίδιο-Μαντινειακός

Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Ορχομενός-Κορακοβούνι

Β' Αρκαδίας

Σάββατο (9/2, 15:00)

Δημητσάνα-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Κυριακή (10/2)

11:00 ΑΕ Κορυθίου-Κανδήλα

11:00 ΠΑΟΚ Τρίπολης-Αχιλλέας

15:00 ΑΕ Μαρίου-Ηρακλής

Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου

17:00 Πελασγός-Κάστρο Μονεμβασιάς

18:00 Λακωνικός-ΓΣ Γαργαλιάνων

18:00 Ευκλής-Αρκαδικός

19:00 Πολύβιος-Ακάδημος

20:00 Άτλας Δρομείς

20:00 ΓΣ Μεσσήνης-Καλαμάτα 1980

Ρεπό: Σπαρτιατικός

Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (Β' Όμιλος)

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου

20:00 ΑΣ Αγίου Ιωάννη-Λάκωνας

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

17:00 ΑΠΟΕΛ-Άρης Σκάλας

20:00 ΑΕ Σπάρτης-Αστέρας Βλαχιώτη

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (1ος όμιλος)

Σάββατο (9/2, 11:00)

Τεγέα-Ελπίδα

Παιδικό Πρωτάθλημα Αρκαδίας (2ος όμιλος)

Σάββατο (9/2, 11:00)

Λεωνίδιο-Πανθυρεατικός

Κυριακή (10/2, 11:00)

Απόλλωνας Τυρού-Κορακοβούνι

Βόλεϊ Γυναικών

Κυριακή (10/2, 19:30)

ΑΣΠΕΤ Τρίπολης-Ολυμπιονίκης Αρχαίας Ολυμπίας

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
katafigio